Kol Şarj Alıyor Ama Pc Algılamıyor

qwertha4

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
arkadaşım öncelikle az bişey bilsen bile cevap yazmaktan korkma gerçekten yardıma ihtiyacım var ben fifa 23 oynarken alt-tab attım bi anda oyun buga girdi ve kolu algılamamaya başladı kol çalışıyor kullandığım programıda kontrol ettim sorun gözükmüyor anlamadım pc nin usb driverlarındamı sorun olabilir bilmiyorum 2 kol var biri pc kolu snopy markalı diğeri ps3 kolu.
pc kolundaki sıkıntı kolu takıyorum ama ortadaki analog tuşuna bastığımda yanmıyor steamdan kontrol ediyom algılamış xbox 360 kolu olarak görüyor ama yok çalışmıyo

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
arkadaşım öncelikle az bişey bilsen bile cevap yazmaktan korkma gerçekten yardıma ihtiyacım var ben fifa 23 oynarken alt-tab attım bi anda oyun buga girdi ve kolu algılamamaya başladı kol çalışıyor kullandığım programıda kontrol ettim sorun gözükmüyor anlamadım pc nin usb driverlarındamı sorun olabilir bilmiyorum 2 kol var biri pc kolu snopy markalı diğeri ps3 kolu.
pc kolundaki sıkıntı kolu takıyorum ama ortadaki analog tuşuna bastığımda yanmıyor steamdan kontrol ediyom algılamış xbox 360 kolu olarak görüyor ama yok çalışmıyo
Bilgisayarı yeniden başlattınız mı ?

KS

qwertha4

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kullandığın kolun driver varsa yükler misin ?
Zaten Fifa 23 sorunlu çoğu kişide açılmıyor bile.
PS3 kolum var birde PC markası snopy onun driverida yoktur birde asıl sorun şu PC kolu kullandiydan biliyorsundur ortada analog tuşu var ona basınca kırmızı ışık yanıyor bende Steam kolu algılamasına rağmen analog tuşuna basınca kırmızı ışık yanmıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri