Koltuk Alacaklara Tavsiye: Calitte Sporte

Hakannn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Merhaba arkadaşlar,

Ben forumu takip ediyordum ve uzun araştırmamın ardından yeni oyuncu koltuğumu almış bulunmaktayım. Tam 2 aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım ve size aktarmak istedim bu forumu koltuk almadan didik didik etmiştim Calitte markasını tercih ettim. Yetkili ekibi cidden çok iyi sırf bu yüzden bile tercih ederdim adamlara aralıksız sorular sordum 1 hafta boyunca yok kaç yıl garantisi var yok 110 kilo tartar mı kumaş silinir mi ve hepsine cevapladılar ve bende Hepsiburada üzerinden ürünü aldım.

Deneyimlerimi aktarmam gerekirse; Ürün kesinlikle kaliteli hissini veriyor. Boyum 1.90cm benim ve malesef o piyasadaki dandik koltuklar kırmam 2-3 günümü alır. Kafamı yaslayamıyorum bile onlara.

Bende alırken cidden kocaman bir koltuk istedim Calitte Sporte modelini söylediler bende aldım ve cidden taht gibi koltuk çıktı. Ben memnun kaldım. Bana sorusu olan varsa cevaplarım elimden geldiğince. 4-5 koltuk kullandım tüyo verebilirim isterseniz ama asla boy ve kilonuza uymayan koltuk almayın ve kumaş koltuk alın.

Ben kumaş aldım. Dökme kumaştan yapmışlar öyle söylediler. Oturunca o altındaki tahta batmıyor. Yumuşacık saatlerce otursam bile aynı fiyatı kalitesine göre bence iyi. Yıllarca kullanacağım için dert etmedim. Sorularınız varsa bekliyorum. Bir H.O alırım.

calitte.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Hayırlı olsun öncelikle öneri ve bilgilendirme için teşekkürler koltuk alacaklara güzel rehber olmuş. Yalnız koltuk harbi taht gibi sjsjsj :D

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Güzel günlerde kullanın hocam. En fazla kaç saat kalkmadan kullandınız? Terleme vs yaptı mı hiç?

Exe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Hayırlı olsun güle güle kullanın çok şekil duruyor ve sporconun araba koltuklarını anımsadım ben hafif

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri