Koltuk Lazım.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
763
Merhaba koltuğumu yenilemek istiyorum. Bütçemi taksite göre ayarladım aylık 300TL'ye gelecek şekilde tabii bunu al çok daha iyidir derseniz zorlarım bütçemi.

Şimdi ilk başta oyuncu koltuklarına bakacağım olmazsa çalışma koltuğu gibi bir şey de olabilir.

Rengini siyah beyaz karışık veya sadece siyah istiyorum.

Boyum 175, kilom 65 civarı. Hızlı terleyen biriyim.

Mesela şu an bunu buldum daha kaliteli bir şeyi uygun bir fiyata bulamazsam bunu almayı düşünüyorum.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,300
Merhaba koltuğumu yenilemek istiyorum. Bütçemi taksite göre ayarladım aylık 300TL'ye gelecek şekilde tabii bunu al çok daha iyidir derseniz zorlarım bütçemi.

Şimdi ilk başta oyuncu koltuklarına bakacağım olmazsa çalışma koltuğu gibi bir şey de olabilir.

Mesela şu an bunu buldum daha kaliteli bir şeyi uygun bir fiyata bulamazsam bunu almayı düşünüyorum.
Oyuncu koltukları biraz owerrated önerim ofis koltuklarından yana

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601

Oyuncu koltukları bana da çok hitap etmiyor. Güzel bir ofis koltuğu daha rahat olur. Oyuncu koltuğu klasmanında Hawk'ın koltukları hoş benim için. Sade tasarım.

KS

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
763
Oyuncu koltukları biraz owerrated önerim ofis koltuklarından yana
Oyuncu koltukları bana da çok hitap etmiyor. Güzel bir ofis koltuğu daha rahat olur. Oyuncu koltuğu klasmanında Hawk'ın koltukları hoş benim için. Sade tasarım.
Zio güzel aslında içime sinmisti ama taksitle aylık 600 e geliyor. Bütçem artarsa onu alacağım zaten ama alternatif arıyorum şuan. Ofis koltuğu da önerebilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri