Öneri Koltuk Öneri

YameSanN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Daha önce oyuncu koltuğu almadığım için giriş seviyesi koltuk önerileriniz varsa bekliyorum. Fiyatı fiyat performans dahilinde olursa iyi olur. çünkü 7 8 bin liralık koltukları gerçekten aklım almıyor.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Daha önce oyuncu koltuğu almadığım için giriş seviyesi koltuk önerileriniz varsa bekliyorum. Fiyatı fiyat performans dahilinde olursa iyi olur. çünkü 7 8 bin liralık koltukları gerçekten aklım almıyor.

Ikisini de oneririm hangisini begenirseniz alin derim. Hawk normalde biraz daha pahaliydi indirime girmis bide

KS

YameSanN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13

Ikisini de oneririm hangisini begenirseniz alin derim. Hawk normalde biraz daha pahaliydi indirime girmis bide

exvega fazlasıyla iyi duruyor indirime kadar paramı çıkartabilirsem şu anda ilk tercihim gibi duruyor

Rahatlık için diyorsan ofis koltuklarını dene daha rahat daha ucuz
çalışma masam için ofis koltuğu alacağım lakin bilgisayar masasına da almak istemedim biraz farklılığı olsun diye

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
exvega fazlasıyla iyi duruyor indirime kadar paramı çıkartabilirsem şu anda ilk tercihim gibi duruyor
Gorunusu baya iyi hocam bende o yuzden almistim memnunum. Exveganin indirimi hep oyle duruyor sayac var bayadir. Ama umarim bu seferkinde fiyat guncellenmez.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,160

çalışma masam için ofis koltuğu alacağım lakin bilgisayar masasına da almak istemedim biraz farklılığı olsun diye
Oyuncu koltuğu almak istemenizi anlıyorum ama oyuncu koltuklarını ndivia ofis koltuğunu amd gibi düşün (ekran karti)

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892

Bi arkadasin eline dun ulasmisti forum da cok guzel detayli inceleme birakti. Kesinlikle incelemeni oneririm

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Hawk da exvega da birbirinden kaliteli duruyor. Keşke ikisini de yakından görebilsem. aralarında fiyat farkı da yok neye göre tercih edeceğimi bilemiyorum.
Benim tercihim exvega oldu sebebi alcantara kumas tarzinda olmasi cidden cok hos bir kumas , kol dayama yerleri exvega da sünger hawkta plastik yani orayi sunger yapsalar keske birde durusu hosuma gitmisti. Bi arkadasimda exvega digerinde hawk var ikiside 2 seneye yakin kullaniyor hic sikayetleri sorunlari yok. Gercekte deneyin icinize sineni begendiginizi alin hocam

goktancelik

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
49
Benim tercihim exvega oldu sebebi alcantara kumas tarzinda olmasi cidden cok hos bir kumas , kol dayama yerleri exvega da sünger hawkta plastik yani orayi sunger yapsalar keske birde durusu hosuma gitmisti. Bi arkadasimda exvega digerinde hawk var ikiside 2 seneye yakin kullaniyor hic sikayetleri sorunlari yok. Gercekte deneyin icinize sineni begendiginizi alin hocam
hocam exvega koltukta attığınız masaj falan yazıyor masaj hissiyatı nasıl tecrübeleyebildiniz mi

Turkbeyi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
ldfksafldksalkfdsa exvegada 20gun koltuk bekledım yamuk geldı sozde fabrıkadan cıkıyor kol destegı alt vıda yerlerı yamuk fabrıka cıkısı öyleymış cekıp attım canlı destege 3uncusu dogru duzgun vıda koymamıslar gıdıp kendım aldım 4uncusu 20gun urun gelmesı ıade ettım yamuk oldugu ıcın 20gunde paramı bekledımm 5ıncısı tahtaya basmıslar kılıfı

Hawc kın yerıne gıttım fabrıkasına sungerlerı rahatsız edıcı ve sert exvega ldfksafldksalkfdsa exvegada 20gun koltuk bekledım yamuk geldı sozde fabrıkadan cıkıyor kol destegı alt vıda yerlerı yamuk fabrıka cıkısı öyleymış cekıp attım canlı destege 3uncusu dogru duzgun vıda koymamıslar gıdıp kendım aldım 4uncusu 20gun urun gelmesı ıade ettım yamuk oldugu ıcın 20gunde paramı bekledımm 5ıncısı tahtaya basmıslar kılıfı

Ben bu koltugu sıparış verdım 1 hafta oldu baya ıyı koltuk ılk once bı kalıte kokuyor salak sacma seylere para verme derım bn cok arastırdım karar senın yinede

Razer Enki Black Siyah 4D Oyuncu Koltuğu​

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri