Koltuk Önerisi

budy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhabalar, 1500-2500TL arası koltuk önerebilir misiniz? Mümkünse eğer farklı fiyatlardan olsun. :) Hepsi max. limit üzerinden olmasın.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hangisini beğenirsen;

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Bütçeyi bir şekilde 3000 civarına çekerek daha kullanıcı dostu, seni rahat ettirecek modeller almanı tavsiye ederim. Acelen yoksa biraz daha bütçeni arttırmaya bak. Özellikle kumaş tercih etmen yaz aylarında seni öyle rahat ettirir ki. Deri bazen kışın bile küfür ettiriyor, rahatsız ediyor.

Warrior modeli bu anlamda mantıklı seçim olurdu ama hiç yorumlarını inceleme fırsatım olmadı.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
XPrime dandik olduğunu çok duydum kendime koltuk araştırırken. Diğer markalar da gaming koltuk adı altında muhtemelen bu bütçede kötü olur. Ofis koltuğu daha kaliteli çıkabilir. Ne alırsanız alın kumaş olmasına dikkat edin derim klimasız ortamda sıcak havalarda da oturmayı düşünüyorsanız.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250

Bu koltuğu arkadaşımda olduğu için deneyimleme fırsatı buldum ve çok güzel bir kumaşı ve malzeme kalitesi var. Şu an indirimdeyken de bir düşünün derim.

KS

budy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hangisini beğenirsen;
Teşekkürler hocam.

Bütçeyi bir şekilde 3000 civarına çekerek daha kullanıcı dostu, seni rahat ettirecek modeller almanı tavsiye ederim. Acelen yoksa biraz daha bütçeni arttırmaya bak. Özellikle kumaş tercih etmen yaz aylarında seni öyle rahat ettirir ki. Deri bazen kışın bile küfür ettiriyor, rahatsız ediyor.

Warrior modeli bu anlamda mantıklı seçim olurdu ama hiç yorumlarını inceleme fırsatım olmadı.
Aralık ayı geçtikten sonra zam gelir diye düşünüyorum o yüzden biraz acelem var diyebiliriz. :)

XPrime dandik olduğunu çok duydum kendime koltuk araştırırken. Diğer markalar da gaming koltuk adı altında muhtemelen bu bütçede kötü olur. Ofis koltuğu daha kaliteli çıkabilir. Ne alırsanız alın kumaş olmasına dikkat edin derim klimasız ortamda sıcak havalarda da oturmayı düşünüyorsanız.
Teşekkürler hocam, dikkat ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri