Yardım Koltuk Önerisi.

Orgetmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

Boy 177cm
Kilo 100
Bu koltuğu almak istiyorum.
Bütçem 5 - 7k.
Bu koltuğun 10 yıl garantisi, sağlam iskeleti ve ortapedik oluşu ayrıca file gibi yani delikli nefes alabilen kumaşından dolayı almak istiyorum.
Bu fiyata şu daha iyi daha kaliteli daha rahattır, öneriniz varsa almak istiyorum.
İlla oyuncu koltuğu olmak zorunda değil.

Son düzenleme:

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
616
https://www.akakce.com/r/?u=utm_source=Akakce&utm_medium=PriceCompare&utm_campaign=ProductFeed&yz=41880&v=1.72.1&pr=305346645&vd=3521&pg=7676836&z=134

Boy 177cm
Kilo 100
Bu koltuğu almak istiyorum.
Bütçem 5 - 7k.
Bu koltuğun 10 yıl garantisi, sağlam iskeleti ve ortapedik oluşu ayrıca file gibi yani delikli nefes alabilen kumaşından dolayı almak istiyorum.
Bu fiyata şu daha iyi daha kaliteli daha rahattır, öneriniz varsa almak istiyorum.
İlla oyuncu koltuğu olmak zorunda değil.
Attığın link açılmadı bende. Ama hawkın koltukları gayet güzel ve kaliteli bence. Tasarımı falan caf caflı koltuklara göre daha hoşuma gidiyor benim.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Hawk fab4 ve exvega Andromeda bu ikisine bak derim. Exveganin kasası içi baya sağlam 1.5 yıldır kullanıyorum 95kilo 185boy. Hawkta piyasa da en çok satan zaten birçok inceleme videosu var bakabilirsin.

KS

Orgetmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Hawk fab4 ve exvega Andromeda bu ikisine bak derim. Exveganin kasası içi baya sağlam 1.5 yıldır kullanıyorum 95kilo 185boy. Hawkta piyasa da en çok satan zaten birçok inceleme videosu var bakabilirsin.
Attığın link açılmadı bende. Ama hawkın koltukları gayet güzel ve kaliteli bence. Tasarımı falan caf caflı koltuklara göre daha hoşuma gidiyor benim.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
616
KS

Orgetmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Ikea'nın malı iyidir. Ama yinede biraz pahalı geldi bana. En son gittiğimde benzer bir koltuk görmüştüm, belki budur, iyidi oturmuştum.
Kendini ispatlamış bir koltuk. Kardeşim ofisine aldı ve memnun. Başkaları da pahalı dedi o yüzden sordum. Yoksa ben bunda karar kılmıştım.
Bunfiuat bandında daha kalitelisi varsa ona da bakacağım.
10 yıl garantisi beni cezbediyor.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
616
Kendini ispatlamış bir koltuk. Kardeşim ofisine aldı ve memnun. Başkaları da pahalı dedi o yüzden sordum. Yoksa ben bunda karar kılmıştım.
Bunfiuat bandında daha kalitelisi varsa ona da bakacağım.
10 yıl garantisi beni cezbediyor.
Deneyimlediğiniz hoşunuza giden bir koltuksa alın geçin bence, başka alsanız hep bu koltukla bir kıyaslama içinde kalacaksınız :D

KS

Orgetmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Bu tarz koltukların sırt kısmı zaten rahat, önemli olan alt süngeri. Zamanla oturdukça yumuşaklığını kaybetmezse iyidir. İnternette bir iki videosu var bakmışınızdır belki, izleyebilirsiniz.
O sünger meselesini hiç bilmiyorum.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
616
O sünger meselesini hiç bilmiyorum.
Bende de 2 senelik bu tarz bir sandalye var markasını bilmiyorum, çok da marka bir ürün değil. Normal, sırtı yarım boy çalışma sandalyesi. Alt süngeri 2 yıl içinde ezildi diyebilirim. Uzun kullanımda sandalyenin tabanında oturur gibi hissediyorum :D Sırt kısmı delikli kumaş sizin baktığınız gibi, o olay rahat.

KS

Orgetmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Bende de 2 senelik bu tarz bir sandalye var markasını bilmiyorum, çok da marka bir ürün değil. Normal, sırtı yarım boy çalışma sandalyesi. Alt süngeri 2 yıl içinde ezildi diyebilirim. Uzun kullanımda sandalyenin tabanında oturur gibi hissediyorum :D Sırt kısmı delikli kumaş sizin baktığınız gibi, o olay rahat.
Biraz daha araştırma yapacapım. 10 sene garanti meselesi ile sünger meselesi de sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri