Koltuk Önerisi?

yucelarslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
İyi pazarlar herkese,

Evden çalıştığım için günde 10-12 saat PC başında oluyorum. 180 boy ve 77 kg standart vücut ölçülerim var. Terletmeyen, ortopedik açıdan vücudu rahatlan bir koltuk arayışım mevcut. Bütçem max 5000 ama güzel taksit imkanı sunan bir koltuk bulursam 5500 TL'ye de esnetebilirim.

Değerli önerilerinizi bekliyorum :)

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
990
Kötüleyende var güzel diyende var ben kötü olduğunu düşünmüyorum hawk fab serisine bakabilirsin

KS

yucelarslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Kötüleyende var güzel diyende var ben kötü olduğunu düşünmüyorum hawk fab serisine bakabilirsin
Hocam bu Fab serilerinde v4, v5, v6 falana aralarında bi fark var mı yoksa sadece renkten ötürü mü o şekilde değişkenlik gösteriyor, biliyor musunuz?

KS

yucelarslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Xdrive nasıl acaba yani rahatlık açısından hangisi daha iyidir?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
990
Bilgim yok sadece hawk fab kullandım kötü veya kullanılmıycak bir şey demem başka öneri yapıcaklar vardır

KS

yucelarslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Koçtaş'tan Xdrive Toryum sipariş verdim hocam. Vade farksız 9 ay taksit imkanı vardı. Ayakları plastik alaşımlı olduğu için biraz kararsız kaldım ama ödeme kolaylığı olduğu için onu tercih ettim.

Hephaistos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
xdrive deri olarak daha iyi ama çok kötü olduğunu çoğu kişi söylğğyor içindeki iskeletin hissedilmes igibi durumlar çok yaşanıyor

KS

yucelarslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
xdrive deri olarak daha iyi ama çok kötü olduğunu çoğu kişi söylğğyor içindeki iskeletin hissedilmes igibi durumlar çok yaşanıyor
Hawk'ta da aynı sorunu yaşayan kişilerden bilgiler aldım. Kardeşim Xdrive kullanıyor hatta bende denemiştim o ara. Boy kilo olarak averaj birisi olduğum için problem olmaz diye düşünüyorum, bakalım

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
İyi pazarlar herkese,

Evden çalıştığım için günde 10-12 saat PC başında oluyorum. 180 boy ve 77 kg standart vücut ölçülerim var. Terletmeyen, ortopedik açıdan vücudu rahatlan bir koltuk arayışım mevcut. Bütçem max 5000 ama güzel taksit imkanı sunan bir koltuk bulursam 5500 TL'ye de esnetebilirim.

Değerli önerilerinizi bekliyorum :)
Bütçeni aşıyor ama bu koltuğu tavsiye ederim uzun süredir kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim Hybrid olması çok iyi hem şık hemde yazın fazla terletmiyor. Ayak uzatma yeri çok kullanışlı film izlerken iyi oluyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri