Konu kaldırılmış?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tglclk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Açmış olduğum konulardan bir tanesi forumdan kaldırılmış, haberim yok. Neden ola?  :huh:

O

Oğuzhan

Guest
RE: KONU KALDIRILMIŞ?

Konu kaldırılmamıştır kapalı şuan yani ya silinecek ya da açılacak.

Ayrıca konu başlığınızı lütfen düzeltin söylemekten bıktım :D

Online olmadığınız için ben düzelttim birdaha dikkat edin lütfen

O

Oğuzhan

Guest
Konu başlığınızın tamamı büyük harf olamaz düzelttim dikkat edin lütfen.

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
konu ile ilgili açıklama yapılmamış ancak o konunun neden kaldırılmak istenildiğini bir türlü anlamıyorum sanıyorum ki kanıtlar koymalısınız şüphe çeken bir konu olduğundan dolayı moderatörler temkinli yaklaşıyorlardır. Siz reklama çok girmeden kanıtlar sununuz konu içerisine örneğin yaptıgınız işlerin ekran görüntüleri ve o dönemin maaş ödemesinin ekran görüntüsü gibi. yani insanlara güven vermeil anlatabiliyormuyum. Konunuzu tekrar aktif hale getirdim ancak bu size kanıt bazında şans tanımak için yoksa bir yöneticinin eylemini değiştirmek çok hoş bir şey değil. kendisi kusura bakmasın.

KS

tglclk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Oğuzhan' Alıntı:
Konu başlığınızın tamamı büyük harf olamaz düzelttim dikkat edin lütfen.

Eyvallahta yeni bir şey değildi

Rurouni' Alıntı:
konu ile ilgili açıklama yapılmamış ancak o konunun neden kaldırılmak istenildiğini bir türlü anlamıyorum sanıyorum ki kanıtlar koymalısınız şüphe çeken bir konu olduğundan dolayı moderatörler temkinli yaklaşıyorlardır. Siz reklama çok girmeden kanıtlar sununuz konu içerisine örneğin yaptıgınız işlerin ekran görüntüleri ve o dönemin maaş ödemesinin ekran görüntüsü gibi. yani insanlara güven vermeil anlatabiliyormuyum. Konunuzu tekrar aktif hale getirdim ancak bu size kanıt bazında şans tanımak için yoksa bir yöneticinin eylemini değiştirmek çok hoş bir şey değil. kendisi kusura bakmasın.

Forum açıldığından beri bu konu vardı ve gerekli uyarılar dikkate alınarak düzeltmeler tarafımca yapıldı. Ancak bu yapılan forum kuralları açısından ve kişi hakları bazında saygısızlıktır. Burada bir aldatmaca yok. Bir ek gelir imkanının bilgilendirmesi var. Forumda bir kimsede bu konuda rahatsız edilmemiştir, yapılan yorumlara forum kuralları çerçevesinde yanıtlar verilmiştir. Amacım insanların böyle imkanlar olduğunu bilmesi ve değerlendirebilmeleri için fırsat verilmesi. Konuyu kaldıran yönetici tarafından bir açıklama gelmezse bir art niyet arayacağım. Esenlikler...

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Konuyla ilgili biraz araştırma yapınca kaiors teknolojinin yalan olabileceği ortaya çıkıyor internet te yaptığım araştırmalar da
kairostan mağdur olanların kurduğu facebook sayfaları grupları internet haberleri olduğunu gördüm ve ayrıca kairos un çalıştığını iddia ettiği bazı şirketler çalışmadıklarına dair açıklamalarda bulunmuş kairos programının veri saklaması ile ilgili hiçbir işlem yapmadığını göstermişler hatta bununla ilgili hatırlarsanız sizinle ilgili şöyle bir şey konuşmuştuk ve ben size pc nin performansına etki ediyormu diye sorduğumda kesinlikle hayır gram kasma olmuyor en kral oyunlarıda açsanız sıkıntı yapmıyor demiştiniz bu adar veri saklayan indiren ve aynı zamanda şifreleyen bir program hem cpu hem ram hemde diski fazlasıyla kullanır çelişki 1 ve ikinci olarak herhangi bir internet hızı sınırı varmı diye sordum ve siz hiç bi sınır yok internetin olsun yeter gibi bişey soylemiştiniz buda 2. çelişki çünkü kairos dediğimz şirket bizden 300 gb alan kiraladığı zaman bu 300 gb tı doldarması uzun sürecektir bunun için yüksek hızlı internet hızı gerek ve ayrıca bu 300 gb lık verileri geri çağırdığında yüksek hızlı bir upload gerekli mesela benim upl hızım 0.5mb buda çok saçma geliyor

Konu ile ilgili olarak programın çalıştığını sürekli dosya şifelediği indirdiğini ve sakladığını kanıtlamak için kendi pc nizden program içi ve görev yöneticisinden veriler istiyorum

KS

tglclk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
smart38' Alıntı:
Konuyla ilgili biraz araştırma yapınca kaiors teknolojinin yalan olabileceği ortaya çıkıyor internet te yaptığım araştırmalar da
kairostan mağdur olanların kurduğu facebook sayfaları grupları internet haberleri olduğunu gördüm ve ayrıca kairos un çalıştığını iddia ettiği bazı şirketler çalışmadıklarına dair açıklamalarda bulunmuş kairos programının veri saklaması ile ilgili hiçbir işlem yapmadığını göstermişler hatta bununla ilgili hatırlarsanız sizinle ilgili şöyle bir şey konuşmuştuk ve ben size pc nin performansına etki ediyormu diye sorduğumda kesinlikle hayır gram kasma olmuyor en kral oyunlarıda açsanız sıkıntı yapmıyor demiştiniz bu adar veri saklayan indiren ve aynı zamanda şifreleyen bir program hem cpu hem ram hemde diski fazlasıyla kullanır çelişki 1 ve ikinci olarak herhangi bir internet hızı sınırı varmı diye sordum ve siz hiç bi sınır yok internetin olsun yeter gibi bişey soylemiştiniz buda 2. çelişki çünkü kairos dediğimz şirket bizden 300 gb alan kiraladığı zaman bu 300 gb tı doldarması uzun sürecektir bunun için yüksek hızlı internet hızı gerek ve ayrıca bu 300 gb lık verileri geri çağırdığında yüksek hızlı bir upload gerekli mesela benim upl hızım 0.5mb buda çok saçma geliyor

Konu ile ilgili olarak programın çalıştığını sürekli dosya şifelediği indirdiğini ve sakladığını kanıtlamak için kendi pc nizden program içi ve görev yöneticisinden veriler istiyorum
Senin olabileceğini düşünmezdim ::D İşi merak edip sormuştun ve Kayserili olduğun içinde facebooktan tanışmıştık. Yaşın daha küçük olduğu için kendi adına bu işi yapamayacağını belirtmiştim şuan için sanırım. Her neyse konumuza dönelim:
 Yalan olabileceği ithamını yapabilmeni sağlayan siteleri burada herkesle paylaşmanı istiyorum. 
Kairos ile çalışıp mağdur olan o kişileri, facebook sayfa ve gruplarını ve internet haberlerini burada paylaşmanı istiyorum. O Kairos'un çalıştığını İDDAA ETTİĞİNİ SANDIĞIN şirketlerin çalışmadıklarına dair kanıtını burada paylaşmanı istiyorum. Veri trafiğini oluşturan programa gelecek olursak hiç bir işlem yapılmadığına dair bulmuş olduğun kanıtıda burada paylaşmanı istiyorum.
Sen bu tutumunla beni ve bu işi yapanları yalancı ve dolandırıcı durumuna düşürmek isteyenlere omuz atmış bulundun. Hiç bir açıklama da ifade etmeden konuyu kaldırdın. Genç kardesim sun buraya belirtmiş olduğun tezleri ve çürütemezsem o zaman kaldırabilirsin konumu. Ha ayrıca sen sun bir bakalım delillerini daha sonra bende istediğin tüm bilgileri paylaşacağım forum ile. TEŞEKKÜRLER...

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
https://www.facebook.com/kairosdolandiricilk/?fref=ts 
https://www.change.org/p/türkiye-fa...source=share_for_starters&utm_medium=copyLink

bu sayfadan yayılıyor bilgilerin çoğu kapmanya falanda var kampanyanın linki üstte bu işte sorduğum sorular sorulunca işin içinde başka olaylar olabileceği düşünülyor  bu yüzen konuyu geçici olarak gizlemiştim facebook grubumuzzdada mod arkadaslardan bu konuyu onlarında araştırmasını istemiştim olay tamamen forum sağlığı içindi programın çalıştığıyla ilgili gerekli görseller paylaşılmıştır Turgay Gülçeliğ'e teşekkür ederim 

(konu kilit)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri