Kulak Içi Bluetooth Kulaklık

gokdenizkarakas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar selamlar. Telefonum Xiaomi, belki samsung alırım belki iPhone'ye geçerim belki de devam ederim Xiaomi'yle belli değil, o yüzden ekosistem olayı da pek mühim değil, benim istediğim evde, sokakta, otobüste, yol kenarında telefonla konuşabilmek, video film izleyebilmek ve çok şarkı dinlerim, güzel bi şarkı performansı almak. Silikonlu modeller rahatsız ettiği için silikonsuz kullanıyorum, kesinlikle silikonsuz alicam, silikonluya geçmem mümkün değil. Silikonsuz karın yalıtım falan tarzı eksiklikleri olduğunun bilincindeyim. realme Buds Air kullanıyodum 3 yıldır, artık arıza vermeye başladı o yüzden değiştirmek istiyorum. Fiyat konusunda açıkçası kulaklık çooook kaliteliyse 3-4k falan gerçekten hak ediyor bu kulaklık derseniz o parayı verebilirim. Sonuç olarak alıyoruz ve birkaç yıl idare ediyor yani, düzenli olarak her ay ödediğimiz bir ücret değil. Tabii daha ne kadar ucuz olursa o kadar da iyidir. AirPods 3. Ve 2. Nesil güzel görünmüştü biraz gözüme ama izlediğim videolardan mikrofonunun pek iyi iş çıkarmadığı çıkarımına vardım. Önceliğim Airpods 2, görüntüsü hoşuma gidiyor baya. AirPods 3. Ve 2. Nesil gerçekten çok iyi midir, bu parayı hak ediyor mu? Ya da bak şu kulaklık çok iyi kardeşim, bu kadar para verirsin, bu istediklerini de yapar dediğiniz kulaklıklar varsa onların da isimlerini bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. <3

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri