Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Burak_dasTra_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Selamlar arkadaşlar, max bütçe 250-300 TL, öncelikle sorum şu: Kulakiçi kulaklıkla ses kasılıyor mu bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim(csgo, valorant, pubg, r6, vs. oynuyorum). Kulakiçi istememin sebebi ise rahatça taşıyabilmek ve konfor konusu, kulaküstü kulaklıklar kulağımı ağrıtmakta kaliteli de olsa durum bu oluyor. Bütçe 250-300 TL arası ama bu da işini rahatlıkla görür dediğiniz ucuz bir kulakiçi olursa onu da alabilirim ucuz olması işime de gelir.
Biraz araştırdığımda Xiaomi Piston adlı kulaklık önerilerini gördüm forumlarda bu kulaklığı kullanan var mı acaba, ses kasma konusunda iyi midir?
Not: Işıklı mışıklı olsun falan diye bir beklentim de yok bilginize.

KS

Burak_dasTra_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Yardımcı olabilecek kimse var mı acaba?

KS

Burak_dasTra_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Kulak içiler kulak içini daha çok ağrıtıyor hocam uzun süre kullandım oradan biliyorum ve güzel bir ses kasılmıyor.
Hocam benim kulak içim değil de kulak dışım ağrıyor kulak kepçem yani helix adı verilen bölge. Taşıma konusunda da çekiniyorum kulak üstü kulaklıklardan zarar gelebilir diye.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Hocam benim kulak içim değil de kulak dışım ağrıyor kulak kepçem yani helix adı verilen bölge. Taşıma konusunda da çekiniyorum kulak üstü kulaklıklardan zarar gelebilir diye.
Hocam benimde ağrıyor bazen ve ben çok ama çok uzun süre kulaklık takmak zorundayım kulak içi ağrısı diğerleri gibi olmuyor ve kulakla alakalı daha fazla sorun yaratabilir diye okumuştum bir makalede araştırın derim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri