Soru Kulaklığı Mı Satacam Ne Kadar Eder

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Arkadaşlar şuan kullanmakta olduğum bu kulaklığı satacam itopya da bir üst modeli indirimde indirim bitmeden satıp almak istiyorum ne kadara gider. 2021 8. ayda alındı Corsair void elite wireless
sıfır 2152tl sarı sayfaya ne kadara ilana koysam. bir eksiği kusuru yok .
IMG_20230320_190837.jpg

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Arkadaşlar şuan kullanmakta olduğum bu kulaklığı satacam itopya da bir üst modeli indirimde indirim bitmeden satıp almak istiyorum ne kadara gider. 2021 8. ayda alındı Corsair void elite wireless
sıfır 2152tl sarı sayfaya ne kadara ilana koysam. bir eksiği kusuru yok .Ekli dosyayı görüntüle 17836
Kutusu yerine padleri, mikrafonu, kutu içeriğini genel fotoğrafını ve sorunları söylersen fiyat söyleyebilirim

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
1500 uyguna koymuşsunuz hocam :)
bence 2000 ne koyun vaz geçtim koyma sinerjide 2150 tl

KS

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
1500 uyguna koymuşsunuz hocam :)
bence 2000 ne koyun vaz geçtim koyma sinerjide 2150 tl
Hocam piyasasini bilmiyorum biri gelip 1300vs yazsa verecem yani indirim 26 martta bitiyor. Kar beklemiyorum yani

Kutusu yerine padleri, mikrafonu, kutu içeriğini genel fotoğrafını ve sorunları söylersen fiyat söyleyebilirim
1.5 senelik kulaklik ama bi 6ay kullanilmadi. Padleri falan temiz diri duruyor. Cizigi vs yok detayli foto cektimde pc de icerigi herseyi tam 23 8. Aya kadar garanti. Eksigi calismayan biseyi yok

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Hocam piyasasini bilmiyorum biri gelip 1300vs yazsa verecem yani indirim 26 martta bitiyor. Kar beklemiyorum yani

1.5 senelik kulaklik ama bi 6ay kullanilmadi. Padleri falan temiz diri duruyor. Cizigi vs yok detayli foto cektimde pc de icerigi herseyi tam 23 8. Aya kadar garanti. Eksigi calismayan biseyi yok
uyguna gider hocam sanki

hocam çok güzel bir kulaklığınız var o fiyata satıp ne almak istiyorsunuz ki

ilkeryuksel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Hocam almadan önce niye demiyorsunuz ben satayım size diye :D O kadar tavsiye ettiniz gittik aldık :D belki sen daha uyguna bırakacaktın :D

Harbi neden satıyorsun şimdi?

KS

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Hocam almadan önce niye demiyorsunuz ben satayım size diye :D O kadar tavsiye ettiniz gittik aldık :D belki sen daha uyguna bırakacaktın :D

Corsair Virtuoso modeli indirimde diye onu almak istiyorum hocam baya guzel kulaklik. 3700falan normalde 3k düşmüs beyaz incinin rengi falanda com guzel telefona da baglaniyor. Aksam siparisi verecem bide direksiyon seti dusunuyordum o yuzden kulakligi satmak istedim ikisine de para yetissin diye. Ama suan direksiyon setinden vazgectim kulakligida satmayacam hatta. 1200-1300 satsam duzgun bisey alamiyorum laptop var evde kardesime veririm o kullanir

KS

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892

bence en iyisini yaptınız. yıl donuna kadar min 3-3,5k olacak o kulaklık hocam. doların yıl sonu tahmini min 30

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri