Yardım Kulaklık Düğünleniyor

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
kulaklık kendilinden düğümleniyor neyapayım

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 5
KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 5

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
dk61e ingilizce kullanıyorum

bak şöyle burda /? ç oluyordu galiba ona basınca ç yazıyor tr kullanıncaü
Bu arada kulaklığının dolanma sebebi uzun oldugundan ve sallandigindan mümkünse kullanmadigin zaman yuvarlak sekilde dola duzeliyor o zaman ve istersen bir sisenin içine yavaş yavaş sal birazcık beklet

dk61e ingilizce kullanıyorum

bak şöyle burda /? ç oluyordu galiba ona basınca ç yazıyor tr kullanıncaü
Rk61 alicam da o yüzden dedim

KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Bu arada kulaklığının dolanma sebebi uzun oldugundan ve sallandigindan mümkünse kullanmadigin zaman yuvarlak sekilde dola duzeliyor o zaman ve istersen bir sisenin içine yavaş yavaş sal birazcık beklet

Rk61 alicam da o yüzden dedim
ya sistem şöyle işte bından mı ? yeşil kablo kulaklıgın

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 6

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
ya sistem şöyle işte bından mı ? yeşil kablo kulaklıgın
Evet kablo çok uzun olduğu için ve sende soldan aldığın için kulaklık kulağında olduğu zaman oyun oynarken sallaninca bu şekile giriyor cekistirme sakın haberin olsun zarar verme çözmeye çalışmada bu şekildeyken anca jak ı cikartip düzelt sonra dola yuvarlak şekile biraz bekle aynı kulaklıktan alicam bende blackshark V2 x bir sıkıntısı var mi

KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Evet kablo çok uzun olduğu için ve sende soldan aldığın için kulaklık kulağında olduğu zaman oyun oynarken sallaninca bu şekile giriyor cekistirme sakın haberin olsun zarar verme çözmeye çalışmada bu şekildeyken anca jak ı cikartip düzelt sonra dola yuvarlak şekile biraz bekle aynı kulaklıktan alicam bende blackshark V2 x bir sıkıntısı var mi
sıkıntı yok 7.1 var ama sesler çok muazzam sadece gürültü önlemesi cok iyi bazen kapıyı duymuyom

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
sıkıntı yok 7.1 var ama sesler çok muazzam sadece gürültü önlemesi cok iyi bazen kapıyı duymuyom
Sjbfmsbfmebfkehfjdufkf ben bunda kötü birşey göremiyorum ama demişsin yine iyi birşeyden bahsettmişsin sadece kapı duyamama veya dışardaki şeyleri duyamama birazcik kötü olmuş o zaman

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri