Kullandığım Kulaklık Asus Rog Cetra Iı Core 3.5Mm Jack

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
ayak seslerini rahat vercek güzel bir ses kartı arıyorum anakarta takılan tarzda istemiyorum hocam sesi kaliteleştircek rahat ses kasmama yardım etcek güzel bir ses kartı arıyorum bütçe 3 4 bin tl arası belki 5bin tlde olabilir yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478
ayak seslerini rahat vercek güzel bir ses kartı arıyorum anakarta takılan tarzda istemiyorum hocam sesi kaliteleştircek rahat ses kasmama yardım etcek güzel bir ses kartı arıyorum bütçe 3 4 bin tl arası belki 5bin tlde olabilir yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim
eğer usb kulaklık seçersen onların ses kartı içinde oluyor

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
@Greewe buyrun hocam bu arkadaşta sesi cok net alıyorum dedi cok iyi dedi

Konuyu tekrar açıyorum ama, bende aynı kulaklığı kullanıyorum çok memnunum hocam. Çok net alıyorum sesleri. Hyperx cloud 2 ses kartına bağlı şekilde kullanıyorum tavsiye ederim.
asus rog cetra ıı olan versiyonu anc özelliği var o modelin içindede ses kartı var hocam

JAV-Escuella

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
@Greewe buyrun hocam bu arkadaşta sesi cok net alıyorum dedi cok iyi dedi

asus rog cetra ıı olan versiyonu anc özelliği var o modelin içindede ses kartı var hocam

Ben ona laf mı ettim? Cloud 2 gibi bir kulaklıkla kıyaslayamazsın.

Hocam, cloud 2 den memnun olmadığım için kulak içi aldım. Ama cloud 2 nin ses kartına bağlı şekilde kullanıyorum yanlış anlaşılma olmasın.

1683807017659.png

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Ben ona laf mı ettim? Cloud 2 gibi bir kulaklıkla kıyaslayamazsın.
nope inanmamıştınız sesin iyi kasıldığına (benim şahsi fikrim bence kıyaslanabilir )

Hocam, cloud 2 den memnun olmadığım için kulak içi aldım. Ama cloud 2 nin ses kartına bağlı şekilde kullanıyorum yanlış anlaşılma olmasın.

Ekli dosyayı görüntüle 20874
hocam

ASUS ROG Clavis 7.1 Surround USB Ses Kartı bu ses kartıyla kullanabilirsiniz oda aynı marka oda daha stabil calışır ama şuan tam emin değilim bu ses kartından​

JAV-Escuella

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53

Ekli dosyayı görüntüle 20874

Cloud2’den neden memnun değildiniz?

İlk başlarda memnundum ama sonradan ses kasmanın o kulaklıkta daha zor olduğunu deneyimledim. Nasıl desem (Steam Pubg) oynarım sadece sesler derinden geliyor gibi idi. Asus kulak içine geçince daha rahat ses kasıyorum artık.

Hatta daha performanslı hale getirmek için harici ses kartı aldım geçen hafta bugün teslim edildi. Akşam da onu takıp test edeceğim.

Aldığım ses kartıda bu

1683807431876.png

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
İlk başlarda memnundum ama sonradan ses kasmanın o kulaklıkta daha zor olduğunu deneyimledim. Nasıl desem (Steam Pubg) oynarım sadece sesler derinden geliyor gibi idi. Asus kulak içine geçince daha rahat ses kasıyorum artık.

Hatta daha performanslı hale getirmek için harici ses kartı aldım geçen hafta bugün teslim edildi. Akşam da onu takıp test edeceğim.

Aldığım ses kartıda bu

Ekli dosyayı görüntüle 20875
Pubg için normal bir durum, 7.1 pubgde sıkıntı

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242

Aldığım ses kartıda bu

Ekli dosyayı görüntüle 20875
bu tarz ses kartları almak sıkıntı anakarta taktığında coil whine sıkıntısı oluyor oda sese etki ediyor ki yeni nesil ekran kartları 4 slotluk yer kaplıyor oda sıkıntı takamassınız

ama en iyi performansıda bu tarz kartlarda alırsınız

JAV-Escuella

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
bu tarz ses kartları almak sıkıntı anakarta taktığında coil whine sıkıntısı oluyor oda sese etki ediyor ki yeni nesil ekran kartları 4 slotluk yer kaplıyor oda sıkıntı takamassınız

ama en iyi performansıda bu tarz kartlarda alırsınız

Hocam cw sorunu yaşayacağımı sanmıyorum. Ekran kartım cw kesinlikle çıkarmıyor. Slot girişi için sıkıntım yok yer var.

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Hocam cw sorunu yaşayacağımı sanmıyorum. Ekran kartım cw kesinlikle çıkarmıyor. Slot girişi için sıkıntım yok yer var.
ilerde 4070 alırsanız sıkıntı yaşarsınız coil whine ses kartında olan bişi

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
4000 serisi 4 slotluk yer kaplamıyormu hocam

gerçi arkadaşın anakartını kasasını bilmiyorum

pcie4 slot girişine denk geliyor mesela 4000 serisi ekran kartı alırsam ses kartı takıcak yerim kalmıyor

cümlemle alakalı sıkıntı olmuş düzeltiyorum

cw sorunu şans işi kartın kedisindede olabilir o sıkıntı bazı duyduğum deneyimlere göre seslerde coil whinenın cızırtı sesi geliyormuş 4000 serisi kart aldığınızdada yani kasanızı anakartınızı bilmiyorum tam net yorum yapamam ama 4000 serisi3-4 slotluk yer kaplıyor bundan ötürüde kartı taktığınızda bu ses kartını takıcak yeriniz kalmıyor oda sıkıntı olur

@Greewe hocam ben kulaklığımı anakartın ses kartına taktım oyunları 7.1 ilemi oynuyor olurum stereo olarakmı ?

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri