Laptop Alıcam acil Tavsiye

venomakasa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ya arkadaşlar laptop alıcamda 2 tane urunun arasında kaldım bakarmısın acil özellike ekran kartlarına

• Aslında bunu alıcam:

• Ama uzerine 500 tl daha verip bunumu alsam:

Oynuyacagım oyunlar CS:GO agırlıklı ama bunun dışında GTA felan online oyunlar felan kaç fps alırım yada 500 tl daha verip onumu alsam alcagım  şey "laptop1" ama 500 tl daha verip "laptop2" yimi alsam onun ekran kartı bi ust model daha hem i7 de ? arasında çok fark olurmu FPS açısından ??  :huh: :huh: :huh: :huh:

Aziz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Laptop-2 öneririm. Ekran kartını bilmiyorum da işlemci olarak kat kat üstün bir durumda.

KS

venomakasa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Expert' Alıntı:
venomakasa' Alıntı:
Ya arkadaşlar laptop alıcamda 2 tane urunun arasında kaldım bakarmısın acil özellike ekran kartlarına

• Aslında bunu alıcam:

• Ama uzerine 500 tl daha verip bunumu alsam:

Oynuyacagım oyunlar CS:GO agırlıklı ama bunun dışında GTA felan online oyunlar felan kaç fps alırım yada 500 tl daha verip onumu alsam alcagım  şey "laptop1" ama 500 tl daha verip "laptop2" yimi alsam onun ekran kartı bi ust model daha hem i7 de ? arasında çok fark olurmu FPS açısından ??  :huh: :huh: :huh: :huh:

işlemci olsun ekran kartı olsun her 2 side iyi  2 numarada ki [font=Arial, Helvetica, sans-serif]Asus X550VX-DM277DC Core i7-6700HQ 4GB 1TB GTX950M 2GB 15.6" Full [/font]laptopu al

500tl de az para deil ama Laptop1 deki CS:GO felan rahat oynanırmı ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri