Laptop İçin Monitör Önerisi

MUKA93

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba arkadaşlar. Monster abra a5 15.10 model bir dizüstü bilgisayarım var (FHD) ve buna ek olarak monitör almayı planlıyorum. Genelde tek oyunculu oyunlar oynuyorum CoD MW serisi, Control, Craysis, Ets2, GTA5 vs. Grafiklerinde göz alıcı olmasını istediğim için en düşük ihtimalle 24 inç olması gerekli 3-5 k arası monitör önerebilir misiniz?

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
-->2717TL Curved

-->2689TL

Normalde bütçenize göre 2K önerirdim ama laptop 1650ti 144hz yeterli attıgım monitorlerde pivot özelliğide var.

Eğer ileride masaüstü sistem kurarım diyorsanız 2k monitorde önerebilirim.

KS

MUKA93

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. Yarın bi aksilik çıkmazsa bursa avm ye gidip bi araştırma yapayım paylaştıklarınızla benzer özellikte monitör varsa alabilirim.

KS

MUKA93

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
XG2405 öneririm güzel monitördür. Ayrıca Gigabyte G24F veya G27F ürünleri de başarılıdır.
Gigabyte G24F hoşuma gitti. Yalnız şöyle bir önyargım var. Tv ile monitör çok farklı cihazlar farkınfayım. Pc yi televizyona (4k) bağlayınca imleç hareketlerinde 1 saniye gibi ciddi gecikme yaşıyorum filmlerde görüntü kayması yok ama oyunlarda sıkıntı çıkartıyor. Monitörde yaşamam dimi bu sıkıntıyı. Laptop ekranı neyse monitörde ki ekranda o olur. Genel olarak herkes display port kullanmayı tavsiye ettiği için öyle bağlıyacağım zaten.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Panel süreleri ve Input Lag süreleri farklı olacağı için yaşamazsınız.

Birde ViewSonic için XG2405-2 modelini alın düşünceniz bu üründen yanaysa.

KS

MUKA93

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Panel süreleri ve Input Lag süreleri farklı olacağı için yaşamazsınız.

Birde ViewSonic için XG2405-2 modelini alın düşünceniz bu üründen yanaysa.
Peki teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Siteden alıp sürpriz ölü pixelllerle uğraşmamak için avm ye gidip teknosa veya mediamarkt gibi yerlerden bakıcam. İnşallah bu ürünler vardır.

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28

var gibi gözüküyor, tabi sitede bulundugunuz konumda var mıdır oraya gidince öğrenilir, şimdiden hayırlı olsun :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131

var gibi gözüküyor, tabi sitede bulundugunuz konumda var mıdır oraya gidince öğrenilir, şimdiden hayırlı olsun :)
Satıcınında Teknosa olması gerekiyor. Teknosa firması Hepsiburada, n11 gibi bir yer oldu. Farklı firmalar ürün satabiliyor.

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
hm ona bakmamıştım, teknosa sitesinde olunca satıyordur diye düşündüm ama n11, trendyol gibi oldugu aklıma gelmemişti, yeni bir bilgi daha öğrendim teşekkürler :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri