Laptop Isınma Ve Görüntü Gelmeme Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozkanfe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Merhaba msi modern b11mol-671xtr model bilgisayarım son hızda fan çalışıyor fakat hiçbir şekilde görüntü gelmiyor ve cihaz ilk defa bu kadar ısındı.Şarja takınca biraz yavaşlıyor fanı o kadar.Bunun dışında ne yaparsam yapayım herhangi bir reaksiyon alamıyorum.Açma kapamaya basılı tuttum. Ctrl alt delete yine olmadı.Bataryası da tümleşik.Şarjının bitmesini mi bekleyecegim:(.

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Ekran kartını zorlayacak bir işlem yaptınız mı son zamanda, bana ekran kartının problemi gibi gözüktü. Ürünün garantisi var mı? Garantiye götürmeden önce de ürünün içindeki statik elektriği boşaltmanız gerekiyor.

Batarya tümleşik olduğu için çıkartmak mümkün değil fakat güç kablosu takılıyken fakat prize takılı değilken güç tuşuna yaklaşık 30 saniye basın. Eğer düzelmezse bataryanın bitmesini beklemek lazım ama bu riskli. Garantisi varsa direkt göndermelisiniz.

KS

ozkanfe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Ben basılı tutuyordum ama kilit nokta 30 saniyeymiş. 30 saniye tutunca düzeldi çok teşekkürler valla büyük bi stresten kurtardın beni :D. Cihaz 5-6 aylık daha inş tekrarlamaz. Bu şekilde servise göndermek de anlamsız bence.

KS

ozkanfe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Eşim sadece trendyol ve youtube için kullanıyor bu cihazı.Yani cihazı zorlayacak hiçbirşey yapılmıyor.

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Düzeldiğine sevindim gerçekten. Fakat bu durumu MSI desteğe mail atıp sebebini öğrenseniz iyi olur. Tekrarlama ihtimali var.

Sorularınız için tekrar bekleriz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri