Laptop-Para

yldzeness

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Beyler şimdi değişik bi çıkmazdayım https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V12-1.html#.Wh3TWMs8Xr8
Bu bilgisayarı çok beğendim ve çok bi hevesle almak istiyorum. Aylık 700 civarı para geliyor. Laptopun parası gelen giden hesabından sonra martta tamamlanıyor. Ama aklıma girdi bi kere sürekli düşünüyorum hemen almam lazım. Yaş 20 öğrenciyim. Taksit olsa hemen alacam ama bende maximum axes falan ne arasın. Almakta istemem sonra paçayı falan kurtaramam.
Şimdi nasıl bi öneride bulunursunuz ne dersiniz?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
yldzeness' Alıntı:
Beyler şimdi değişik bi çıkmazdayım https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V12-1.html#.Wh3TWMs8Xr8
Bu bilgisayarı çok beğendim ve çok bi hevesle almak istiyorum. Aylık 700 civarı para geliyor. Laptopun parası gelen giden hesabından sonra martta tamamlanıyor. Ama aklıma girdi bi kere sürekli düşünüyorum hemen almam lazım. Yaş 20 öğrenciyim. Taksit olsa hemen alacam ama bende maximum axes falan ne arasın. Almakta istemem sonra paçayı falan kurtaramam.
Şimdi nasıl bi öneride bulunursunuz ne dersiniz?

Para biriktirin hocam

KS

yldzeness

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Saten para biriktirmek garanti yol. Marta kadar insallah birikecek. Marta da taa ne kadar var diyorum :D

KS

yldzeness

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öğrenciyim ve yurtta kalıyorum. Önceki laptopumuz 8 sene kullandık ve şuan abim hala kullanıyo. Biz gine 5 sene diyelim. 5 sene de neler olur neler (benim için) bu yüzden laptop almam şart

Enes Değirmenci' Alıntı:
Hocam taksit yoluna girmek istiyor musunuz taksit seçenekleri ne bakalım

Aylik 600 falan odeyebilecegim sekil olsa hemen alacam ama bende ne axex ne maximum nede diger kredi kartlari var. Sizin var mi bilmiyorum bulasmalimiyim karta bilmiyorum

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
yldzeness' Alıntı:
Öğrenciyim ve yurtta kalıyorum. Önceki laptopumuz 8 sene kullandık ve şuan abim hala kullanıyo. Biz gine 5 sene diyelim. 5 sene de neler olur neler (benim için) bu yüzden laptop almam şart

Enes Değirmenci' Alıntı:
Hocam taksit yoluna girmek istiyor musunuz taksit seçenekleri ne bakalım

Aylik 600 falan odeyebilecegim sekil olsa hemen alacam ama bende ne axex ne maximum nede diger kredi kartlari var. Sizin var mi bilmiyorum bulasmalimiyim karta bilmiyorum

Aile üyelerinizden borç alamazmisiniz ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri