Yardım Laptop Yavaş Açılma Ve Uygulamaları Yavaş Açma

ahval

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar
Yaşadığım sorunu anlatmak istiyorum. Monster notebook kullanıyorum henüz yeni almama rağmen açılması eskisinden uzun sürüyor. Aslında sadece açılmasında değil pc deki diğer programlarda, yeni açtığım sayfalarda, görev yöneticisinde, arama motorlarında herşeyde gereksiz bekletiyor. Arama motoru açıldığında yeni sekmede tepki verme süresi uzuyor. Görev yöneticisinde pc boştayken CPU,GPU değerleri normal boşta görünüyor. RAM değeri %80 Disk değeri İse %10 ila %20 arasında, diski kullanan program ise migrosof edge açık olmamasına rağmen sanki açıkmış gibi disk harcıyor. Antivirüs programının taramasında bişey çıkmadı. Çalıştır kısmıdan Temp ve %temp% de birikenleri sildim sorun hala devam ediyor. Bu sorunu yaşayanınız var mıdır? Veya Çözümünü bilen...

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Merhabalar
Yaşadığım sorunu anlatmak istiyorum. Monster notebook kullanıyorum henüz yeni almama rağmen açılması eskisinden uzun sürüyor. Aslında sadece açılmasında değil pc deki diğer programlarda, yeni açtığım sayfalarda, görev yöneticisinde, arama motorlarında herşeyde gereksiz bekletiyor. Arama motoru açıldığında yeni sekmede tepki verme süresi uzuyor. Görev yöneticisinde pc boştayken CPU,GPU değerleri normal boşta görünüyor. RAM değeri %80 Disk değeri İse %10 ila %20 arasında, diski kullanan program ise migrosof edge açık olmamasına rağmen sanki açıkmış gibi disk harcıyor. Antivirüs programının taramasında bişey çıkmadı. Çalıştır kısmıdan Temp ve %temp% de birikenleri sildim sorun hala devam ediyor. Bu sorunu yaşayanınız var mıdır? Veya Çözümünü bilen...
laptopun linkini atarmısınız

ve CrystalDiskMark ssd testine sokabilirmisinz değerleri paylasırmısınız

KS

ahval

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Merhaba laptop u teknosadan aldım monster abra a7 v13.2. Bugün pc yi açarken şunu farkettim İnternete bağlı olmadan hem daha çabuk açılıyor hemde tarayıcıları açarken veya başka programları açarken sorun yaşamıyorum. İstediğiniz test sonucunu yolluyorum. Yardımcı olun lütfen.

Ekli dosyalar

• 20230408_232216.jpg
    20230408_232216.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 11

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri