Soru Laptopumda Isinma Problemi

kakaletta17

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci
i5 12500H
Ekran Kartı
RTX 3050M
Merhaba, yaklasik 6 ay once Gigabyte G5 GE modelinde bir oyuncu laptopu aldim, bilgisayari ilk aldigimdan beri oyun oynarken islemcim 95, ekran kartim ise 86 derecelere ulasiyor. (Bosta 54-57 dereceleri arasinda dolasiyor.) Bu sicaklik degerleri oyunumda bir performans sorunu yaratmasada tek oturusta uzun sure oynadigim icin bilgisayarda bir sorun cikmasindan korkuyorum. Laptopun altina bir tane fan kullaniyorum ama pek bir etkisinin oldugu soylenemez. Bu sicaklik degerleri normal mi? Laptopu ilk aldigimdan beri boyle oldugu icin toz veya termal macunda bir sorun oldugunu dusunmuyorum.
Garantisi var ama Istanbul disinda oturdugum icin goturemiyorum, sizce garantisi bozulsa bile bir bilgisayarciya goturmeli miyim?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Merhaba, yaklasik 6 ay once Gigabyte G5 GE modelinde bir oyuncu laptopu aldim, bilgisayari ilk aldigimdan beri oyun oynarken islemcim 95, ekran kartim ise 86 derecelere ulasiyor. Bu sicaklik degerleri oyunumda bir performans sorunu yaratmasada tek oturusta uzun sure oynadigim icin bilgisayarda bir sorun cikmasindan korkuyorum. Laptopun altina bir tane fan kullaniyorum ama pek bir etkisinin oldugu soylenemez. Bu sicaklik degerleri normal mi? Laptopu ilk aldigimdan beri boyle oldugu icin toz veya termal macunda bir sorun oldugunu dusunmuyorum.
Garantisi var ama Istanbul disinda oturdugum icin goturemiyorum, sizce garantisi bozulsa bile bir bilgisayarciya goturmeli miyim?
Garantiye gondermelisin normal degil degerlee

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri