Large mı Xlarge mı tshirt almam mantıklı Olur

revanthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar selam toplu şekilde 10-15 tane tshirt alacağım bazıları normal bazıları oversize sizlere danışmak istediğim bir şey var 183 96 kiliyoum spora başladım hedefim 73-74 kiloya düşmek yani bir 20 kilo vereceğim yaklaşık şimdi kilo verincede tshirtleri giymek istiyorum o yüzden xlarge almak mı mantıklı large benim duruma göre yaklaşık 15 tane tshirt alacağım çöp olmasın :)

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hem tarzınıza hem fiziğe bağlı bir durum bence hocam. Boyunuz maşallah uzun oversize seçerseniz en azından orta kiloda da kullanma ihtimaliniz var. Ben dar seviyorum derseniz de large alıp ne kadar istikrarlı olduğunuzu spor salonunda göreceksiniz.
Benim durum da tam tersi sporla 8 kiloya yakın aldım yakında girmeyeceğim tişörte :D

quadfz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar selam toplu şekilde 10-15 tane tshirt alacağım bazıları normal bazıları oversize sizlere danışmak istediğim bir şey var 183 96 kiliyoum spora başladım hedefim 73-74 kiloya düşmek yani bir 20 kilo vereceğim yaklaşık şimdi kilo verincede tshirtleri giymek istiyorum o yüzden xlarge almak mı mantıklı large benim duruma göre yaklaşık 15 tane tshirt alacağım çöp olmasın :)
XL al bence

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri