Lenovo Legion R25I-30 Vs Aoc 24G2Spae/Bk

emre.cld

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İkiside benzer gibi ghosting, ışık sızmasında hangisi daha iyi olur? Kullanan var mı?

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Aoc modelinin 24g2spu nun pivotsuz hali olduğu söyleniyor. Eğer doğruysa kesinlikle aoc daha iyi.

KS

emre.cld

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
bende ikisi arasında çok gittim karar veremedim ama aoc daha iyi diyorlar da kararsızım
Bende kararsızım, lenovo daha iyi diye duydum. Çarşambaya kadar araştırırım zam gelmezse.

Aoc modelinin 24g2spu nun pivotsuz hali olduğu söyleniyor. Eğer doğruysa kesinlikle aoc daha iyi.
Pivot kötümü, aoc aşağı yukark ve ön arka oluyorsa bakılabilir bu özellikler yoksa lenovo almak daha mantıklı.

Son düzenleme:

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Bende kararsızım, lenovo daha iyi diye duydum. Çarşambaya kadar araştırırım zam gelmezse.

Pivot kötümü, aoc aşağı yukark ve ön arka oluyorsa bakılabilir bu özellikler yoksa lenovo almak daha mantıklı.
Pivot monitörün dik konum alabilmesi. 24g2spu ve 24g2spae nin farkı sadece ayakları. 24g2spu da hem dikleştirebiliyorsun hemde yukarı aşşağı indirebiliyorsun. Ama spae modelinde bu özellikler yok. Monitör kısmı aynı yani. Monitör olarakta aoc tartışmasız daha iyi.

KS

emre.cld

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Pivot monitörün dik konum alabilmesi. 24g2spu ve 24g2spae nin farkı sadece ayakları. 24g2spu da hem dikleştirebiliyorsun hemde yukarı aşşağı indirebiliyorsun. Ama spae modelinde bu özellikler yok. Monitör kısmı aynı yani. Monitör olarakta aoc tartışmasız daha iyi.
Kötü olmuş ozaman, lenovo alırım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri