Lenovo Legion Y 27 30 Kasayi Çalıştırıyorum Ekran Gelmiyor

kllcemirr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
monitörüm lenovo legion y 27 30 kasayi çalıştırıyorum ekran gelmiyor hicbirsekilde iki gun once display port takiliydi calistirmayi denedim olmadi sonra kablolari cikartip taktim bir sure bekledim sonra oldu ama dun denedim olmadi sonra hdmi ile denedim olmadi sonra geri displayportla dedim yine olmadi monitör açılıyor ışık beyaz oluyor fakat standby mode diyip ışığı turuncuya geri ceviriliyor ve ekran siyah yardim edin lutfen

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,104
monitörüm lenovo legion y 27 30 kasayi çalıştırıyorum ekran gelmiyor hicbirsekilde iki gun once display port takiliydi calistirmayi denedim olmadi sonra kablolari cikartip taktim bir sure bekledim sonra oldu ama dun denedim olmadi sonra hdmi ile denedim olmadi sonra geri displayportla dedim yine olmadi monitör açılıyor ışık beyaz oluyor fakat standby mode diyip ışığı turuncuya geri ceviriliyor ve ekran siyah yardim edin lutfen
Ekran kartının soketi bozulmuş olmasın

KS

kllcemirr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Win+Ctrl+Shift+B ile resetlemeyi denediniz mi?
denedim ama hic ekran gelmedigi icin etkisi oldumu onu bile anlamadim sanki hic acilmamis gibi oluyor bilgisayar yani klavye isigi yaniyo biraz sonra sonuyo monitorde isigi gidiyo

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri