Lenovo öneri

scenery

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba bilgisayar alacağım bana önerilen bilgisayar bu;

Oynadığım çok oyun yok, LoL ve Drakensang oynuyorum bu yeterli midir? Ya da ilerde oynamak istersem ne oynayabilirim? Görevli bana GTA V bile çalıştırabilir dedi oynayacağımdan değil ama o kadar iyi mi?  Yardımcı olursanız ya da fiyatı 5000 tl yi geçmeyecek benzerlerini önerirseniz çok sevinirim

serdarkirmizii

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
linkini attığın ürünün işini göreceğini düşünüyorum 10.nesil i5 ile bir sorun yaşamazsın :)

ya da harici bir ekran kartı olsun istersen aşağıdaki ürünü tavsiye ederim i5 8.nesil ve mx110 iş için bir ekran kartı olsa da yine de ihtiyacını karşılayacağı fikrindeyim

KS

scenery

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
serdarkirmizii' Alıntı:
linkini attığın ürünün işini göreceğini düşünüyorum 10.nesil i5 ile bir sorun yaşamazsın :)

ya da harici bir ekran kartı olsun istersen aşağıdaki ürünü tavsiye ederim i5 8.nesil ve mx110 iş için bir ekran kartı olsa da yine de ihtiyacını karşılayacağı fikrindeyim

Harici ekran kartı şart mı, taktırırsam ne olur çok bi farkı olur mu acaba?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Birincisi laptop gibi bir ürüne CPU ve GPU montajı yapılamaz aldığınız ürün neyse onunla devam edersiniz hayatınıza.   bu ürünü alabilirsiniz. CPU yine 10. nesil SSD aynı ama artı olarak MX230 GPU var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri