LGS Nasıl geçti

Can Akbaş

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
602
Evet bugün LGS ye girdim ve çok zordu Türkçe İnkılap ve Dini yaptım ingilizceye sürem yetmedi bende salladım sonra 2. oturum başladı fenden başladım arkamdaki kız sürekli burnunu çekip duruyordu başım şişti az kalsın yeter diye bağırıcaktım sonra feni bitirip Matamatiğe başladım hiç Matamatik yapamıyorum bende 5A 5B 5C 5D Yaptım deneme sınavlarında Matamatiği böyle yapıyorum ve en az 10 doğru tutuyor
Açıkçası berbat geçti bu kadar :) ve erken çıktım

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
meslek lisesi hayırlı olsun hocam

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
zaten mesleğe gitmek istiyordum :D
Böyle bir düşünceye sahip olmak,
istemen, bir genç gördüğüm için üzüldüm açıkçası.Keşke bu düşünce olmasaydı en azından bütün dersleri görebileceğin bir Anadolu tuttursaydın istediğin mesleği üniversitede seçecek ders görecektin üniversite sınavına hazır olacaktın en azından 12. Sınıfa geldiğinde anlarsın Beni.Sağlık olsun olan olmuş önümüzdeki maçlara

KS

Can Akbaş

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
602
Böyle bir düşünceye sahip olmak,
istemen, bir genç gördüğüm için üzüldüm açıkçası.Keşke bu düşünce olmasaydı en azından bütün dersleri görebileceğin bir Anadolu tuttursaydın istediğin mesleği üniversitede seçecek ders görecektin üniversite sınavına hazır olacaktın en azından 12. Sınıfa geldiğinde anlarsın Beni.Sağlık olsun olan olmuş önümüzdeki maçlara
hocam türkiyede okuyup hayatımın güzel yıllarını boşa geçirip şokta kasiyermi olim

zxead

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Hocam olan olmuş keşke erken cikmasaydin uğraşsaydin belki birkaç soru daha yapardın

KS

Can Akbaş

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
602
Evet de bulasikci olarak da almiyolar sorun orda . Sen nasil surileri istemiyosan onlar da bizi istemiyor
:( O zaman oturduğum yer sanayi bölgesi ve çok iş var çıraklığı seçerim bitirincede bir yerde çalışırım dayımda meslek lisesinden çıktı aylık 15 bin tl maaş alıyor demirçelikte

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
:( O zaman oturduğum yer sanayi bölgesi ve çok iş var çıraklığı seçerim bitirincede bir yerde çalışırım dayımda meslek lisesinden çıktı aylık 15 bin tl maaş alıyor demirçelikte
Bunu düşünmek yerine lisede çalışmayı dene görmeyeceğin dersleri

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Yani tercih tabiki ama kolay değil isci olmak. Sadece para değil sabahtan aksama anasi ağlar adamin sanayide

KS

Can Akbaş

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
602
Yani tercih tabiki ama kolay değil isci olmak. Sadece para değil sabahtan aksama anasi ağlar adamin sanayide
Bilmiyorum hocam ben nasıl çalışıcam sabahtan akşama kadar bilgisiyar başında oyun oynuyorum bu kadar ağır yükü kaldırabilirmiyim bilmiyorum :(

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri