Çözüldü Lise Beden dersi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slova

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Arkadaşlar selam lisede ilk beden dersiniz nasıl olmuştu veya hiç sakatlık yaşayan arkadaşınız var mıydı mesela ben şuan dizimden ameliyat oldum rapor falan alsam hocanın gösterdiği mekik şınav dönme falan onlardan kurtulabilir miyim ? Sizin okulda nasıldı

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bizim hoca hayatsızmışız gibi koşturuyor sonra serbest bırakıyor. Sakatlık yaşayan yok.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Rapor sayesinde kurtulabilirsin ama durumun iyi olunca ve sınav vakitlerinde aynı şekilde sanırsam yeniden mekik şınav durumlarına giriyor eğer ben bu herifle uğraşmak istemiyorum diyorsan mekik şınav günü okula gitme. Benim zamanımda uzman çavuşluktan beden eğitimine geçmiş manyağın biri vardı askerde olan eğitimden daha fazlasını yaptırmaya çalışıyordu kızları kendi hallerine bırakıp erkekleri yaz sıcağında güneşe ceza diziyordu komando eğitir gibi davranıyordu. Ortaokul falandım lise olsa eyvallah derdim ama küçük yaşta yapmak saçma biraz zaten özel harekatçının oğluyum yapmak istediği eğitimi gayet iyi anlıyorum herkes askeri eğitim zorluk psikolojisini kaldıramaz 5 sınıf çocukları ezmek olur bu biraz. Lisede bunun gibi zorlanmadık hocamız serbest bıraktı lise bitene kadar rahat geçti. :D

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bizim hoca sınav yapmıyor tüm okula 90 verip geçiyor. Öğretmen gibi öğretmen :D . Neden 100 vermiyor anlamadım ikidir teşekkürü kaçırıyorum. Verse alıcam belki.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hocadan hocaya değişir. Benim okulumda genelde top verilirdi isteyen istediği sporu yapar veya otururdu. Sınav için değilde sisteme bilgileriniz yüklenecek diye diye şınav-mekik vb çektiriyordu her dönem. Sınavlarda da spor dallarından sorumluyduk. Raporu ver geç direkt muhtemelen sorun çıkarmaz.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Arkadaşlar selam lisede ilk beden dersiniz nasıl olmuştu veya hiç sakatlık yaşayan arkadaşınız var mıydı mesela ben şuan dizimden ameliyat oldum rapor falan alsam hocanın gösterdiği mekik şınav dönme falan onlardan kurtulabilir miyim ? Sizin okulda nasıldı
Galata MTAL de okuyorum beden dersimiz bodrum katında masa tenisi var sadece :D

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
11. Sınıfım ilk 2 hafta hoca geliyor beden dersine sanki ders işliyormuş gibi yapıp 2 hafta sonra bi anda ortadan kayboluyor bi dahada yok hoca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri