Fırsat Logitech f710 499tl

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
Harika bir joistik kullanıyorum tavsiye ederim titreşim var tabiki ve bu fiyata kaçırmayın mediamrkt 750 TL di en son

Ata Şen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Monster pusat clutch aldım 640 tl ye iade edip almak mantıklı olur mu

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
bunlarda titreşim oluyor mu?
Oluyor.
Bendeki F710 başlarda canı isterse titriyordu, sonradan tamamen öldü titreşim. 3 ayda tuşları kötüleşmeye başladı. Analoğu 4. ayda bozuldu içini açıp düzelttim. 5. aydan sonra kullanmamaya başladım. Ara ara bağlantıda kopmalar yapıyordu, kendi programlarıyla güncellemeler denedim sonra program hatası bitti. Ancak PC kapanıp açılınca algılama problemi yaptığı zaman sadece USB çıkarıp takmam yetiyordu. Wi-fi mesafesi kısa diyebilirim, biraz arayı açınca gecikme veya kopma yapabiliyor (2 metre yeterliydi kopması için). Ömrü kesinlikle kısaydı. Tuşlara sert basan oyuncu da değilim ama gamepad ile sürekli oynarım.

Şimdi Xbox 9. nesil indirimde aldım kullanıyorum (1400tl). Gayet memnunum ancak pahalı da melet. Titreşimi ve hissiyatı da son derece iyi ve PC bağlantı için elimde bluetooth 4.0 vardı bağlantısında hiç sıkıntı olmadı. PC bağlamak için kendi wifi bağlantı aparatı baya pahalı.
MSI GC30 v2 (şu an 898 TL) kullanmadım ama oda 2 katı civarı fiyata geliyor indirimlerle.

F710 gamepad in 500 TL fiyat bandında alternatifi fazla bulunmuyor malesef. Kablo sıkıntı değilse F310 alınabilir.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri