Logitech F710

Matprof

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Arkadaşlar özellikle nfs,forza,ets2 gibi oyunları kolla oynamak istiyorum f710 (970tl)beni mutlu edermi sahip olan varsa yorumlarını yazarsa sevinirim

Murda

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
ETS 2 için direksiyon harici yalan. Kendim deneyimleyerek söylüyorum. Diğerleri için bir şey diyemem ancak ETS 2 kolla zevk vermiyormuş. Bunu anladım. geçen ay G29 aldım. Çok büyük keyif kullanmak. Ama tabi bütçe işi yine de.

KS

Matprof

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ets yi kolla oynamak zor dostum
evet biliyorum ets için direksiyon lazım ama ona o kadar veremem

ETS 2 için direksiyon harici yalan. Kendim deneyimleyerek söylüyorum. Diğerleri için bir şey diyemem ancak ETS 2 kolla zevk vermiyormuş. Bunu anladım. geçen ay G29 aldım. Çok büyük keyif kullanmak. Ama tabi bütçe işi yine de.
teşekkür ederim. normal kullanımda pes te hikaye oyunlarında fln iyi olduğunu düşünüyorum kalitesinin de iyi olduğunu duydum. normal araba oyunlarında da iyidir xbox koluyla oynamıştım forza fln kol almayı ondan dolayı düşünüyorum klavyeden kat kat daha iyi

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256

Arkadaşlar özellikle nfs,forza,ets2 gibi oyunları kolla oynamak istiyorum f710 (970tl)beni mutlu edermi sahip olan varsa yorumlarını yazarsa sevinirim
F710 kullanıcısı olarak senelerdir sorunsuz kullanıyorum bir sikintisini görmedim tavsiye ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri