Yardım Logitech G Pro Wireless Mousem Oyunlarda Takılıyor

wiqifps

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Mouseyi Wireless şekilde bağladığımda oyunlarda takılarak donarak ilerliyor fakat kablolu bağlayınca hiç bir sıkıntı olmuyor sebebi ne olabilir lütfen yardımcı olun :(

LanceVanceDance

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
181
Sadece oyunlarda mı oluyor? Kablosuz webde gezinirken vs takılma olmuyor mu?

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Mouseyi Wireless şekilde bağladığımda oyunlarda takılarak donarak ilerliyor fakat kablolu bağlayınca hiç bir sıkıntı olmuyor sebebi ne olabilir lütfen yardımcı olun :(
Alıcıda veya mouse üzerindeki vericide sıkıntı olabilir. Mesafe uzak olabilir. Çekmiyor gibi gözüküyor.

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Mouseu dongle ile birlikte mi kullanıyorsunuz yoksa alıcı kasaya mi bağlı?

KS

wiqifps

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Alıcıda veya mouse üzerindeki vericide sıkıntı olabilir. Mesafe uzak olabilir. Çekmiyor gibi gözüküyor.
Yani Aşırı Yakın Kasa Zaten Masamın üstünde mouseda yanında

Garantisi varsa gönderin. Acaba içine sıvı vs mi kaçtı?
Yok İmkansız çok dikkat ederim hemde kasanın üstündeki usb portuna takılı dahada zor bir ihtimal

Sadece oyunlarda mı oluyor? Kablosuz webde gezinirken vs takılma olmuyor mu?
web de vs. sıkıntı yaratmıyor sadece oyunlarda bu şekilde oluyor özelliklede valorantta diğer oyunlarda hani aşırı nadir ama valorantta bazende fps drop yiyorum ondan dolayı mı diyede düşündüm şimdi

Miracdemirel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
islemci veya ekrankartinda sorun olabilir belki oyundayken islemciye fazla yuk biniyordur ve g pro gibi iyi bir mouse u kaldiramiyordur ve donmalar yasiyordur eger baska islemci yemeyen oyunlarda donmuyorsa kesinlikle anakart yada islemcide sorun olabilir bende g pro kullaniyorum takilma sorunu yok

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Alıcıyı direk kasaya takmak yerine dongle ile bağlarsanız sorun çözülür.

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Kutusunun içinden çıkan bir tarafına USB alıcısı bir tarafına kablonun bir ucunu taktığımız ürün g pronun içinden çıkıyor mu bilmiyorum ama olması lazım onu ona takın sonra kabloyla kasaya bağlayın çözülecektir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri