Logitech G Pro X Oyun Icin Alınır Mı?

ege3236

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Typce sarjli bir fare istiyordum ancak bu farenin eski nesil şarj girisi olmasi benim icin kötü, cok iyi oldugunu ögrendim acak Click'leri 1 yil icinde bozuluyormus, sizce alınır mı? Bir de Logitech marka typce ile şarj olan bir fare önerebilir misiniz?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Typce sarjli bir fare istiyordum ancak bu farenin eski nesil şarj girisi olmasi benim icin kötü, cok iyi oldugunu ögrendim acak Click'leri 1 yil icinde bozuluyormus, sizce alınır mı? Bir de Logitech marka typce ile şarj olan bir fare önerebilir misiniz?
Hocam neden logitech? Alıcaksanız bile 2. Versiyonunu bekleyin. Skatezleri, sensörü, switchler fiyatına göre kötü. Ninjutso Sora öneririm

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
ninjutsu soraya bakabilirsiniz

size tavsiyem dış donanımda logitechten uzak durun

klavyede belki logitech olurda genede uzak durun

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
logitech bana kalırsa = sponsorluk al öv en iyisi de ama en iyisi olmayan bir kulaklığı övsünler sana

KS

ege3236

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Hocam neden logitech? Alıcaksanız bile 2. Versiyonunu bekleyin. Skatezleri, sensörü, switchler fiyatına göre kötü. Ninjutso Sora öneririm
lightspeed öneriniz varmi hocam ben pek maus bulamadim, neden logitech bu iste iyi olduklarini düsünüyorum.

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
yani logitech g pro x kulaklığını inceleyen kanalların coğunluğu sponsorluk almış öve öve bitiremediler

lightspeed öneriniz varmi hocam ben pek maus bulamadim, neden logitech bu iste iyi olduklarini düsünüyorum.
değiller

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Ninjutso sora çok daha iyi hocam. Logitech gpx şu an amiral gemileri fakat oda 2 yıl öncenin teknolojisini kullanıyor

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
zaten

g733 alacagim ayni yazilim üzerinden kullanmak istedigimden hemde hos durdugundan sectim
Yani hocam dediğim gibi o zaman beklemenizi öneririm. Omron switch, kalitesiz skatez değmez 2700 ikinci versiyonunun çıkmasını bekleyin

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
hocam bir kac hafta sonra pc alacagim daha ne kadar bekleyecegim?
size şöle bir örnek vereyim ben sabırsız bir insanımdır asus rog swift 360 hz monitör aldım aldıktan 1 hafta sonra benq 360 hz monitör cıktı daha iyisi cıktı pişman oldum aldığıma

KS

ege3236

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Lightspeed logitechin teknolojisi. Ninjutso sora’da hemen hemen aynı gpxle bağlantı konusunda. Gpx alırsanız 150 tl skatez 300-400 switch masrafı çıkar
hocam ben almanya da yasiyorum skatezle falan ugrasmak istemiyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri