Logitech G Pro X'i Bir Türlü Çözemedim

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Selamlar arkadaşlar,

Bu kulaklıkta loudnes eq ayarını actım ayarları yaptım ancak atıyorum silahı sıkıyorum yaptığım ayarda silah sesi gelir gelmez silah sesinin kısılması lazım ama kısılmıyo başka kulaklıkta kısılıyo yani bu kulaklığı anlamadım ben bi düzgün ayarını bulamıyorum 500 tllik kulak içi kulaklıkta daha net soft ses kasıyorum

yani silah sesleri kulağımı tırmalıyo ayak sesi az silah sesi cok geliyo

aldığımdan beri çözemedim şuunu

Son düzenleme:

KuralTanımaz99

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar arkadaşlar,

Bu kulaklıkta loudnes eq ayarını actım ayarları yaptım ancak atıyorum silahı sıkıyorum yaptığım ayarda silah sesi gelir gelmez silah sesinin kısılması lazım ama kısılmıyo başka kulaklıkta kısılıyo yani bu kulaklığı anlamadım ben bi düzgün ayarını bulamıyorum 500 tllik kulak içi kulaklıkta daha net soft ses kasıyorum

yani silah sesleri kulağımı tırmalıyo ayak sesi az silah sesi cok geliyo

aldığımdan beri çözemedim şuunu
Kanka bu konuya bizzat yaşayan birisi olmadığı taktirde net bir çözüm onerrisi bulman zor ilginç bir olay

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
hiç kimse bulamıyor

verdiğim paraya yazık

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
yani sesi cok iyi ama ayak sesi az geliyo bi ayar var onu yapıyorum oda işe yaramıyo 500 tllik kulaklıkta yarıyo bunda yaramıyo

Sinann20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
yani sesi cok iyi ama ayak sesi az geliyo bi ayar var onu yapıyorum oda işe yaramıyo 500 tllik kulaklıkta yarıyo bunda yaramıyo
Herzaman pahalı olan iyi olacak diye bir durum yok demk ki=) Ghub yazılımı var onu kurup ayarlara ordan bakmanı tavsiye ederim. Ordan yaptığın halde sıkıntı devam ediyorsan bilemiyorum. müşteri hizmetleri ile görüş =)

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
ölede coğu yerdede övülmüştü kullanan e sporcularda var ayrıyetten g hub kurulu olmasına rağmen aynı sorun devam ediyo ve bir cok ayar denedim xxx forumdada bir cok kişi bu sorundan şikayetçi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri