Soru Logitech G Serisinin Arasında Kaldık.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Merhaba Arkadaşlar,

Logitech G serisi çok fazla var, lakın hangisini almamız gerek inanın hiç bir fikrim yok zaten pek bu konuları da anlamadığım içinde sizden yardım istiyorum hep oyuncu Mause arıyoruz, kuzenimin oynadığı oyunda tek Valorant buna göre bir Mause öneri yapar misiniz?

ahmetv2

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
71
Merhaba Arkadaşlar,

Logitech G serisi çok fazla var, lakın hangisini almamız gerek inanın hiç bir fikrim yok zaten pek bu konuları da anlamadığım içinde sizden yardım istiyorum hep oyuncu Mause arıyoruz, kuzenimin oynadığı oyunda tek Valorant buna göre bir Mause öneri yapar misiniz?

Hocam bunların fiyatları biraz şişik. Eğer mouse arıyorsanız tutuş şekli önemli. Ayrıca benden tavsiye valorant gibi oyunlar için mutlaka hafif bir mouse olmasıdır. Popüler ve fiyatına göre çok iyi denebilecek 2 mouse'u bırakıyorum. Bütçenizi de belirtirseniz daha iyi yardımcı olunabilir.

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Hocam bunların fiyatları biraz şişik. Eğer mouse arıyorsanız tutuş şekli önemli. Ayrıca benden tavsiye valorant gibi oyunlar için mutlaka hafif bir mouse olmasıdır. Popüler ve fiyatına göre çok iyi denebilecek 2 mouse'u bırakıyorum. Bütçenizi de belirtirseniz daha iyi yardımcı olunabilir.

1.500 TL arası

ahmetv2

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
71
Hocam bunu önermişlerdi:
Yorumlara da kullananlara da baktım baya memnun olanlar var. Sadece yurtdışından geliyor diye ek vergisi var. İlerleyen süreçte 4k dongle da alınabilir ya da bütçe zorlanabilir duruma göre.

Ya da şurda attığım vxe r1 alınabilir. Aynı şekilde 4k dongle sonradan alınabilir.

Vxe r1'de stok yokmuş hocam şimdi gördüm başka bir önerim yok benim

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Hocam bunu önermişlerdi:
Yorumlara da kullananlara da baktım baya memnun olanlar var. Sadece yurtdışından geliyor diye ek vergisi var. İlerleyen süreçte 4k dongle da alınabilir ya da bütçe zorlanabilir duruma göre.

Ya da şurda attığım vxe r1 alınabilir. Aynı şekilde 4k dongle sonradan alınabilir.

Vxe r1'de stok yokmuş hocam şimdi gördüm başka bir önerim yok benim
DeLUX marakasını hiç duymadım ben şahsen daha önce öneri yapanlar olmuştu lakin pek güvenmedim için almaktan vazgeçmiştim.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
812
G 502 X'i tavsiye ederim, modelin ilk sersini bir süre deneyimleme şansım olmuştu ve memnun kalmıştım. Sevilen bir model olduğu için yenilenen haliylede iyidir fakat bu fareyi herhangi bir mağazada deneyimleme şansınız olursa almadan önce deneyimlemenizi tavsiye ederim. Çünkü bildiğim ve hatırladığım kadarıyla fare tekerleğini ileri-geri sürünce ses çıkartmakta, bu ses uzun vadede sizi rahatsız etmezse eğer rahatlıkla alabilirsiniz. (Sesi duymak için YT üzerinden video bulabilirsiniz ancak bunu kendiniz deneyimlerseniz daha iyi olur.)

G305'de sadelik severler için klasik ve güzel bir yapıda ve nerdeyse her tutuş şekline uygun bir faredir, ancak kablosuz ve pilli bir model olduğu için pil değişim durumu sizi rahatsız etmezse alınabilir bir ürün. G305'in pil durumu sizi rahatsız ederse eğer doğrudan G203'e yönelebilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri