Fırsat Logitech G335 589 TL

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Merhabalar,

GamingGenTR biraz daha önce indirimi yaptı. Bu firma 10 TL daha ucuza koydu. Normalde 700 TL civarı 100 TL 100 TL dir.

Moderatörün son düzenlenenleri:

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Çığlık atılarak alinilacak bir fiyat.

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
pttavm pişmanlıktır çakma ürün gelme ihtimali bile vardır veya bozkk
PTTAVM genel bir yer dostum. İçerisinde ki satıcılardan bazıları kötü diye koskoca pttavm yi hiç edemezsin bu yanlış bence. Adamlar ürünü kendi satmıyor. Aldığın ürünü kimin sattığına bakmazsan başına her şey gelebilir.

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
PTTAVM genel bir yer dostum. İçerisinde ki satıcılardan bazıları kötü diye koskoca pttavm yi hiç edemezsin bu yanlış bence. Adamlar ürünü kendi satmıyor. Aldığın ürünü kimin sattığına bakmazsan başına her şey gelebilir.
doğru diyosunuz hocamda ben daha güvenemiyorum pttye hem kaç gün beklettiler sonra para iadesini geç yaptılar yani dediğiniz gibi satıcının sorunu ama ben alışveriş yapmayı bir daha düşünmem

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
doğru diyosunuz hocamda ben daha güvenemiyorum pttye hem kaç gün beklettiler sonra para iadesini geç yaptılar yani dediğiniz gibi satıcının sorunu ama ben alışveriş yapmayı bir daha düşünmem
Sen yapmayabilirsin dostum. Para iadesi 7 gün civarı sürüyor zaten çoğu firmada. İncehesapta benim 20 günden fazla süredir 6000 TL param kaldı. Ama incehesap şöyle böyle yazmadım hiç bir yere çünkü çok nadir olabilecek sorunlardan birisi geldi başıma. Doğal şeyler. Firmaları çok kolay karalayabiliyorsunuz ben onu sevmiyorum.

Son düzenleme:

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Sen yapmayabilirsin dostum. Para iadesi 7 gün civarı sürüyor zaten çoğu firmada. İncehesaptan ben 20 günden fazla süredir 6000 TL param kaldı. Ama incehesap şöyle böyle yazmadım hiç bir yere çünkü çok nadir olabilecek sorunlardan birisi geldi başıma. Doğal şeyler. Firmaları çok kolay karalayabiliyorsunuz ben onu sevmiyorum.
haklısınız hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri