LOL de gereğinden düşük fps alıyorum

fellsefee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sistemim:
rx6600 ekran kartı
ryzen 5500 işlemci
16 gb ram

lolde aşırı düşük şekilde fps alıyorum 150 fps falan savaşlarda iyice düşüyor çözümünü bilen var mı

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
150 fps düşük mü? Çözüm bilgisayarındaki ekran kartı ve işlemciyi yükseltmen olabilir. Sistem gücüne göre anormal düşük fps harici diğerlerinin çözümü ne yazık ki cepteki paradan geçmekte. Her eşek at olmuyor ne yazık ki.

KS

fellsefee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
150 fps düşük mü? Çözüm bilgisayarındaki ekran kartı ve işlemciyi yükseltmen olabilir. Sistem gücüne göre anormal düşük fps harici diğerlerinin çözümü ne yazık ki cepteki paradan geçmekte. Her eşek at olmuyor ne yazık ki.
öncede 300 fps alan oyun neden bi anda 150 fpse düştü hocam

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Bunun birçok nedeni olabilir ama emin olun donanımsal değil. Oyun güncellemesinden dolayı oyuna yeni bir ayar eklenmiş olabilir, optimizasyon değişmiş olabilir, siz yanlışlıkla farklı bir ayar seçmiş olabilirsiniz. İşlemci yada ekran kartı yarım bozulmaz. Ya çalışır ya çalışmaz. Yazılımsal biryerde değişiklik olmuş yada yapmışsınız. Donanımda aramayın.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
öncede 300 fps alan oyun neden bi anda 150 fpse düştü hocam
Isınmıyorsa işlemci ya da bir parça değilmemişse oyun yazılımı olma ihtimali yüksek. Oyundayken ısı değerlerinizi nasıl.

Son düzenleme:

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
düşük

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
Sistemim:
rx6600 ekran kartı
ryzen 5500 işlemci
16 gb ram

lolde aşırı düşük şekilde fps alıyorum 150 fps falan savaşlarda iyice düşüyor çözümünü bilen var mı
Aynı sistem arkadaşımda var minyonlar çıkmadan 180-250 fps arası alıyor , minyonlar + rakip gelince 150-180 arası geziyor o sisteme göre normal fps değeri hocam ayrıca 5500 çok güçlü bir işlemci değil yani düşük fps almıyorsunuz normal bir fps değeri.

Bilmeden niye yorum yapıyorsun dostum testleri bile izlemeden gelip burada yanlış bilgilendirme yapıyorsun aynı sistem arkadaşımda var ve ona bakarak basitçe söyleyebilirim aldığı fps değeri normal.

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Aynı sistem arkadaşımda var minyonlar çıkmadan 180-250 fps arası alıyor , minyonlar + rakip gelince 150-180 arası geziyor o sisteme göre normal fps değeri hocam ayrıca 5500 çok güçlü bir işlemci değil yani düşük fps almıyorsunuz normal bir fps değeri.

Bilmeden niye yorum yapıyorsun dostum testleri bile izlemeden gelip burada yanlış bilgilendirme yapıyorsun aynı sistem arkadaşımda var ve ona bakarak basitçe söyleyebilirim aldığı fps değeri normal.
hocam 150 fps valorant gibi bir oyun için düşük diyorum donanımla ilgisi yok

LEGEND4040

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
hocam sürücüleri güncelleyin yeni sürücü gelmiş bendede aynısı oldu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri