Yardım Lol Fps Sorunu

Shando

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
R7 7840HS
Ekran Kartı
RTX 4060 laptop gpu
Merhaba. Kullanmakta olduğum laptop şu:
Lole girdiğimde yüksek fps ile başlıyor ancak normal olarak oyun ilerledikçe düşüyor. Bu düşüşün çok olduğunu ve bilgisayarın yeterli performans vermediğini düşünüyorum çünkü fps 100-108-115 gibi değerlere düşüyor. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,152
Merhaba. Kullanmakta olduğum laptop şu:
Lole girdiğimde yüksek fps ile başlıyor ancak normal olarak oyun ilerledikçe düşüyor. Bu düşüşün çok olduğunu ve bilgisayarın yeterli performans vermediğini düşünüyorum çünkü fps 100-108-115 gibi değerlere düşüyor. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Sıcaklık değerlerini ölçtün mu?

Outlawz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bilgisayar 70-75 derecenin üzerine çıkmıyor takip ediyorum Omen Hub uygulamasından
lol gibi bir oyun için o dereceler yüksek , işlemci kullanımı %100' e çıkıyor olabilir bu da anlık fps düşüşü yaşatır termal macunların durumunu fanların durumu önemli iyi bir yer bulup gösteriniz ya da garantiye verin ürünü

KS

Shando

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sıcaklık değerlerini ölçtün

lol gibi bir oyun için o dereceler yüksek , işlemci kullanımı %100' e çıkıyor olabilir bu da anlık fps düşüşü yaşatır termal macunların durumunu fanların durumu önemli iyi bir yer bulup gösteriniz ya da garantiye verin ürünü
Alalı 1 hafta kadar oldu, sorunu sadece lolde yaşıyorum şu an witcher 3, The Finals gibi oyunlar da oynuyorum onlarda hiçbir problem yaşamıyorum

Outlawz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Alalı 1 hafta kadar oldu, sorunu sadece lolde yaşıyorum şu an witcher 3, The Finals gibi oyunlar da oynuyorum onlarda hiçbir problem yaşamıyorum
lol yeni gelen sürümde sorun olabilir dosyaları doğrula o zaman başka bir şey gelmiyor aklıma temiz kurulumda olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri