Yardım Lolde Takılmalar Donmalar.

Lunis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhabalar.
3,4 ay önce ilk defa bu sorunu yaşadım amd kullanıyorum ve amdnin programını bir türlü acamadığım için bende driver'ını silip tekrar yükleyim dedim yükledim sorun yoktu o an en güncelli yüklemiştim, yüklemeden önce lolde 300 fps donmasız takılmasız akıcı bir şekilde oynuyordum. Güncellemeden sonra tam ekranda ve çerceveli ekranda takılmalar oluyordu nasıl desem sanki her adımımda ufak bir glitch gibiydi pencereli mod'da bir sorun olmuyordu herşeyi denedim fps'i sabitledim dikey eşitleme açtım olmadı bende yeni bir monitör alayım dedim çünkü eski monitörüm 60 hz ve ufaktı, monitör alana kadar böyle idare ettim en son dün sipariş verdim bugün geldi direk olarak lolde denemek istedim ama gene aynı hatalarla karşılaştım pencereli mod'da sorun yoktu ama diğer modlarda takılmalar oluyor.

Şimdi ne yapmalıyım monitörden kaynaklı değilmiş amd'nin bozuk driverlarından biri diye düşünüyorum önceki kullandığım driver'ın sürümünü hatırlamıyorum nerden öğrenirim onuda bilmiyorum. Halihazırda yeni bir driver updatesi gelmiş sizce güncellemeli miyim o takılmalar olduğundan beridir hiç güncellemedim ne yapsam çözülür yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran kartım : AMD Radeon RX 6400

Yardımcı olabilicek biri var mı??

Son düzenleme:
KS

Lunis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
hocam bi bakar mısınız.

hazerfen01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
herşeyi deneyip olmadıysa driverlarını sil tekrar yükle olmazsa format at yine olmazsa macun yenile

KS

Lunis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
herşeyi deneyip olmadıysa driverlarını sil tekrar yükle olmazsa format at yine olmazsa macun yenile
ddu ile silip yüklemiştim format atmayı planlıyorum ve bu sadece lolde oluyor tam ekrana geçince takılıyor oyun rainbow witcher3 cs2 gibi oyunlarda aşırı akıcı oluyor az önce en son sürümü yükledim driver'ın gene aynı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri