LOS VE İnternet Işığı Kırmızı Yanıp Sönüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Allp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bugün öğle saatlerinde çalışırken internetim kesildi baktığımda fiber kutusunda Los ışığı ve modemde internet ışığı belirli aralıklarla kırmızı yanıp sönüyor.

Resetledim belki anlık bir şeydir diye ama hala aynı kabloları kontrol ettim gevşeme yada yanlış yerde olan yok bağlandığı günden bu yana 1 ay bile geçmedi her iki cihazında yeri sabit kablo sorunu yaşadığımı da düşünmüyorum bir çözümü olan var mı acaba ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
323
İnternet sağlayıcıdan kaynaklı bir problem olması muhtemel. Arıza kaydı oluşturun bu saatten sonra sizin yapabilecek bir şeyiniz yok. Onların gelip bakması lazım.

KS

Allp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İnternet sağlayıcıdan kaynaklı bir problem olması muhtemel. Arıza kaydı oluşturun bu saatten sonra sizin yapabilecek bir şeyiniz yok. Onların gelip bakması lazım.
Teşekkürler arıza kaydı açtım ve hızlı bir geri dönüş aldım müşteri hizmetlerinden onlarda bakıp incelediklerinde sorunu testip ettiler artık Türk Telekom ekiplerini bekliycem umarım kısa zamanda gelip çözerler

KS

Allp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Gelişmeleri bildirirseniz, sevinirim.
Evden çalışan biriyim o yüzden kısa sürede sonuç alabilmek öncelikli amacım ve isteğim bu yüzden yarın gün içinde çözülmesini istedim biraz sıkıştırdım ama tüm gelişmeleri yorumunuz altına yazarım tabiki

KS

Allp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Gelişmeleri bildirirseniz, sevinirim
Az önce sorunum çözüldü, Saat 9.30 gibi Türk Telekomdan aradılar geldi bir arkadaş baktı, önce modeme odadaki kabloya sonrasında bodrum katı kontrol etti sorunda oradaymış zaten kablolar ince olduğu için bazen oynayabiliyormuş yerinden düzeltti tamamen çözdük sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri