Lütfen Yardım Edin !

Harbiyeli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle herkese selamlar. Benim bir kaç sorum var ve bunları hocamıza sormak istiyorum.

1 Benim hp laptop var ve bunda çift ekran kartı var. İntel hd ve amd r5. Ben intel hd den amd ye geçiş yapmak istiyorum .Birkaç yerde araştırdım sürücü falan yükle dediler ancak ben bir şey anlamadım lütfen siz anlatın.
AL79yq.png
[/url][/img]

2 Benim tarayıcımda durduk yere siteler açılıyor. Kumar siteleri sohbet siteleri gib ancak ben bunlara hiç tıklamadan birden oluyor. Nasıl düzeltebilirim cevaplarsanız sevinirim.

Ahmet Doğukan G.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İntel olana sağ tıklayıp devre dışı bırakırsanız sadece AMD olanı kullanırsınız. Tarayıcı sorusuna cevap verecek olursam, Adblock eklentisini kullanırsanız sorun düzelir. Ancak Chrome, firefox opera kullanıyorsanız bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Quadro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Intel olanı devre dışı bırakma. Bazı sistem özelliklerini kullanamazsın. Çünkü sistem normal grafiksel yönetimler için inteli kullanır. Gelişmiş grafiksel uygulamalara geçildiğinde takviye olarak ikincil grafik işlemciyi ele alır. Eğer bir uygulamayı amd işlemci ile çalıştırmak istersen uygulama exesine sağ tıklayıp grafik işlemciyle çalıştır diyerek istediğin grafik işlemciyi seçebilirsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri