M2 SSD Önerisi

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
826
500GB veya 1 TB m2 SSD'ye ihtiyacım var, bütçe 1100₺. Önerilerinizi bekliyorum.

Not: Sistemi uzun saatlerce açık tutuyorum.

Son düzenleme:
KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
826
Hocam beklentin nedir bilmiyorum fakat forumda paylaşıldı,
Paylaştığınız ürün 899₺ ve MLD markası hakkında bilgim yok. Nette kısa bi bakındım şimdi ama markaya dair yine de pek somut bir şey göremedim. Bilindik markalardan öneri yapabilirseniz sevinirim.

Beklentim, orta-iyi bir ömre sahip olması :) Mevcut SSD'im (su630) sanırım miladını dolduruyor gibi.. Disk kullanımım çok dengesizleşti. Arka plan uygulamaları kapadım, format attım ama yazılımsal veya windows sürümüyle alakalı bir şey değil gibi duruyor. Bu yüzden yeni bir sürücü bakınıyorum

gokallp

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
Paylaştığınız ürün 899₺ ve MLD markası hakkında bilgim yok. Nette kısa bi bakındım şimdi ama markaya dair yine de pek somut bir şey göremedim. Bilindik markalardan öneri yapabilirseniz sevinirim.

Beklentim, orta-iyi bir ömre sahip olması :) Mevcut SSD'im (su630) sanırım miladını dolduruyor gibi.. Disk kullanımım çok dengesizleşti. Arka plan uygulamaları kapadım, format attım ama yazılımsal veya windows sürümüyle alakalı bir şey değil gibi duruyor. Bu yüzden yeni bir sürücü bakınıyorum
Urun sizin butcenizi asiyor lakin hizi cok iyi butce cikarsaniz alin pişman etmez

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50

1TB diye atmıştım hocam peki aklımdaki birkaç modeli atıyorum,
Kupon ve Nays kart ile daha uyguna alabilirsiniz bu cihazlardan birini.

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
826
Urun sizin butcenizi asiyor lakin hizi cok iyi butce cikarsaniz alin pişman etmez
Bütçeyi biraz daha arttırmayı deneyebilirim ama marka hakkında deneyimlemeniz var mı?

1TB diye atmıştım hocam peki aklımdaki birkaç modeli atıyorum,
Kupon ve Nays kart ile daha uyguna alabilirsiniz bu cihazlardan birini.
Attıklarınızdan WD Blue ürünü iyi gibi geldi. Sanırım onu alacağım (birkaç gün içerisinde ve umarım fiyatı artmaz 😬).

gokallp

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
Bütçeyi biraz daha arttırmayı deneyebilirim ama marka hakkında deneyimlemeniz var mı?

Attıklarınızdan WD Blue ürünü iyi gibi geldi. Sanırım onu alacağım (birkaç gün içerisinde ve umarım fiyatı artmaz 😬).
Artarki bugun 500 ise yarin 550

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
826
Artarki bugun 500 ise yarin 550
Yaşadığımız bölgeyi unutmamakla birlikte, maruz kaldığımız bu durumlara da zoraki olarak alışkın olmamız gerek :D

Bu arada bütçeyi 1100₺ olarak biraz daha arttırabildim. Nays ile anlaşmalı yerlerden 1TB Kioxia G2 veya Plus G2 almayı düşünüyorum. Bu ürün hakkında bilgi sahibi olan var mıdır acaba @LockDownTR 'ninde önerileri arasında olan bir marka ?

Son düzenleme:

Hüseyin Erkal Ergül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri