Mafia 3 Almayı Düşünüyor musunuz ?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,157
7 Ekim olarak çıkış tarihi belirtilen Mafia 3'ü almayı düşünüyor musunuz arkadaşlar ? Açıkçası Mafia 1 ve Mafia 2'yi bitirmiş birisi olarak heyecanla bekliyorum. Steam fiyatının 149 TL olacağı söyleniyor. İlk etapta alınır mı bilmiyorum ama sanırım paraya kıymak gerekecek :)

E

expert

Guest
OceanLaB' Alıntı:
7 Ekim olarak çıkış tarihi belirtilen Mafia 3'ü almayı düşünüyor musunuz arkadaşlar ? Açıkçası Mafia 1 ve Mafia 2'yi bitirmiş birisi olarak heyecanla bekliyorum. Steam fiyatının 149 TL olacağı söyleniyor. İlk etapta alınır mı bilmiyorum ama sanırım paraya kıymak gerekecek :)

cracklerin canı sağolsun hocam :)

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,157
system3276' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:

cracklerin canı sağolsun hocam :)

Crackler çok geç geliyor ama ben alıp oynayıp videosunu çekmeyi düşünüyorum, crack nerden baksak 3-4 ay sonra gelecek o zamana kadar millet almış oynamış olur :D

O

Oğuzhan

Guest
Cracksiz oyun mu oynanırmış :D Bende heycanla bekliyorum

abdul.ates

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Okudugum bir yazıya gore hacker ler oyun sekterunden tamamen çekilmeyi düşünüyorlarmış oyunların eskisi gibi kolay crack lenmedigi icin artık cracklemek daha zor olmus hatırlıyorsunuz gta 5 çıktığında oyuna gta 5 in kendi. exe girmiyoduk baska bir program uzerinden gidiyoduk.

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
valla bana pahalı bir oyuna hadi 10 20 30 50 ver de 100 200 üstü yoooh

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri