Maks 300TL Wifi Adaptör Önerisi (Mayıs 2022)

TalhaKadir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba arkadaşlar,

WiFi adaptör önerilerinizi bekliyorum. İnternet hızım 100mbs fiber.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Exe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Merhaba arkadaşlar Wifi adaptör önerilerinizi bekliyorum internet hızım 100mbs Fiber
Benimde bugün bozulmuştu Amazon üzerinden bunu sipariş ettim.baika modeller için Gine aynı markanın yani tp-linkin ürünlerini öneririm gayet iyiler

TP-Link ARCHER-T2U-NANO TP-Link Archer T2U Nano AC 600 Mbps Nano Wireless USB Adaptör

KS

TalhaKadir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Benimde bugün bozulmuştu Amazon üzerinden bunu sipariş ettim.baika modeller için Gine aynı markanın yani tp-linkin ürünlerini öneririm gayet iyiler

TP-Link ARCHER-T2U-NANO TP-Link Archer T2U Nano AC 600 Mbps Nano Wireless USB Adaptör
Estetiklik olarak daha güzel duruyor şöyle bir ürün buldum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Önerilen TP-Link ürünü beğenmediyseniz ki o bulduğunuz markasız ürünü önermem onu baştan söyleyeyim, bu ürünü öneririm alternatif olarak. Ayrıca WiFi adaptörü alıyorsunuz estetik son planda olmalı.

Az daha çıkarsanız fiyata bu WiFi 6 adaptörü önerebilirim.

KS

TalhaKadir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Önerilen TP-Link ürünü beğenmediyseniz ki o bulduğunuz markasız ürünü önermem onu baştan söyleyeyim, bu ürünü öneririm alternatif olarak. Ayrıca WiFi adaptörü alıyorsunuz estetik son planda olmalı.

Az daha çıkarsanız fiyata bu WiFi 6 adaptörü önerebilirim.
Evde kedim olduğu için fazla çıkıntılı ürünler kullanmamaya çalışıyorum kasada masanın altında duracağı için çarpmamak adına böyle bir sorunum var
şu ürün nasıldır

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Evde kedim olduğu için fazla çıkıntılı ürünler kullanmamaya çalışıyorum kasada masanın altında duracağı için çarpmamak adına böyle bir sorunum var
şu ürün nasıldır
Genelde sistemlerin yanında verilen bir üründür fena sayılmaz ama bu ürün yerine ilk önerilen TP-Link ürünü alın derim.

KS

TalhaKadir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

Hocam ben bu ürünü kullanıyorum yalnız 5ghz olana bağlanamıyorum ve ürünün kutusundan bir cd çıktı kasanın cd girişi yok ek bir program vs kurdunuz mu?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Ben modeminize bakarken siz sabit ip ile 5ghz ağa bağlanmayı deneyin.

Güncelleme : CV5 olduğuna emin misiniz? CV5 diye bir ürün TP-Link ürünleri arasında yok görünüyor. C5 olmasın?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri