Marketler Herhangi Bir Şahsa Kamera Görüntüsü Veriyor Mu

Cevahir34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Başlıkta dediğim gibi, banka kartam kayboldu birisi almış bir sürü yerden temassiz alışveriş yapmış bunu kim olduğunu anlamak için o marketlere gidip kamera görüntüsü inceleme hakkim varmıdır?

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
polis direkt uğraşmaz kolay kolay. nerden bilelim diyecek. olay bankaya savcılığa düşecek oradan polislere şu gün kart kaybolmuş vs. kamera kaydına bakın diye emir gider o zaman gidip bakar rapor ederler

dava sonucuna kadar o görüntüyü görmezsin muhtemelen. belki polis seni çağırır tanıyor musun bu kişileri filan diye sorabilir ama görüntüyü vermez. baktın komşu çıktı gittin kapısına dayandın vurdun adamı. olur mu olur yani. buna imkan sağlamamak için senin görmemen lazım.

çok tanıdık olursa belki alırsın yerel bi dükkansa. market vs. kurumsal yerler vermez. seneler önce bizim eve girmişti bi sabah. çıktım bakkala gittim açtık izledik aldım görüntüleri :) anca öyle olur markete yakın yerlerde ufak yerel dükkan ve kamera varsa o ara kim girdi çıktı onları görürsün onlar gösterirse o da pek işine yaramaz

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri