Öneri Masa Tavsiyesi

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
arkadaşlar kullandığım masanın titremesinden dolayı deliren bir insanım 3k civarı bir bütçe var UZUNLUK 140 GENİŞLİK EN AZ 60 CM OLACAK ŞEKİLDE BİR Masa tavsiyesi yaparsanız çok mutlu olurum hiçbir şekilde çekmece istemiyorum şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

NOT!!! 24 inch 2 tane monitör ve kasa masanın üstünde duracak

Son düzenleme:

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
arkadaşlar kullandığım masanın titremesinden dolayı deliren bir insanım 3k civarı bir bütçe var UZUNLUK 140 GENİŞLİK EN AZ 60 CM OLACAK ŞEKİLDE BİR Masa tavsiyesi yaparsanız çok mutlu olurum hiçbir şekilde çekmece istemiyorum şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler
masada bilgisayar kasası koyacakmısınız , kac monitör koyacaksın falanda detaylı yazarsanız daha iyi olur

KS

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
L masa almanızı öneririm hocam
hocam bunu takla attıramıyoz mu sağa baksa çok daha hoş olurdu sanki :D

4 aydır kullanıyorum. İlk aldığım da muhtemelen biraz sallanma vs sorunları yaşarım diye düşünsemde...
Kullanırken üzerinde yaprak kıpardamıyor diyebilirim.
benim içinde en önemli olan o asla kıpırdamaması lazım bilgisayar monitörümü bile titrememesi için ekstra sabitlerim her zaman

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35

benim içinde en önemli olan o asla kıpırdamaması lazım bilgisayar monitörümü bile titrememesi için ekstra sabitlerim her zaman
Ürünün kendi yorumlarınada bakabilirsiniz görselli paylaşımlar var. Bi kaç fikir verecektir. Ekliyorum, dediğim gibi ben titreme sallanma vs sorunu hiç yok. Ayaklar demir ayak zaten ayakların altında 4 tane sabitleyici var baya iş görüyor. Almaya karar verirseniz o sabitleyicileri iyice sıkın kullanımınıza göre titreme vs yaşamazsınız.

KS

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
L masa almanızı öneririm hocam
hocam masa çok güzel görünüyor ama yapısı nasıl desem sanırım biraz eski kafalıyım bana çok boğucu geldi ancak kalite bakımından okuduğum kadarıyla çok güzel teşekkür ederim tavsiye için
Ürünün kendi yorumlarınada bakabilirsiniz görselli paylaşımlar var. Bi kaç fikir verecektir. Ekliyorum, dediğim gibi ben titreme sallanma vs sorunu hiç yok. Ayaklar demir ayak zaten ayakların altında 4 tane sabitleyici var baya iş görüyor. Almaya karar verirseniz o sabitleyicileri iyice sıkın kullanımınıza göre titreme vs yaşamazsınız.
size gelicek olursak tam bir fp önermişsiniz söylediğinize göre öneri olar daha iyisi gelmezse büyük ihtimal bunu alacağım

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635

fiber doku oldugu icin biraz spor havası veriyor

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
hocam sol atmıştınız yine sol atmışsınız sadlfhsdlfjads

diğer daha ucuzdu bir de aynısı olmasına rağmen
diğer sitelere bakayım fotografları var mı diyede galiba sadece bu kadarı var

hepsiburada aynısı var pahalı yorumlara bakabilirsiniz almayıda düsünürseniz ilk atıgım siteden alabilirsiniz

KS

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
diğer sitelere bakayım fotografları var mı diyede galiba sadece bu kadarı var

hepsiburada aynısı var pahalı yorumlara bakabilirsiniz almayıda düsünürseniz ilk atıgım siteden alabilirsiniz
masa zaten araba gibi duruyor karbonfiber kaplamalı çok hoş duruyor o konuda

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601
İstediğin uzunlukta ve renkte seçebilirsin.

Çeşit çeşit ayak var istediğin renkte ve model de ayağı da seçip takarsın.
Örnek:

Ben resimdeki gibi ayaklar ile kullanıyorum.

Ekli dosyalar

• masa.JPG
    masa.JPG
    24.4 KB · Görüntüleme: 62
KS

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
İskelet olarak bunu alabilirsin bütçene uymuyor ise alternatifleri bırakıyorum, tablayı ise marangozdan istediğin ölçüye özel yaptır, ikea dan tabla alma içi boş oluyor.
Aralık ayında 160x80 ölçülerinde mdf tablayı marangozda 400e yaptırdım

Önerim:
Alternatif:
Alternatif:

Köşeli:
Köşeli:

İskelet olarak bunu alabilirsin bütçene uymuyor ise alternatifleri bırakıyorum, tablayı ise marangozdan istediğin ölçüye özel yaptır, ikea dan tabla alma içi boş oluyor.

Önerim:
Alternatif:
Alternatif:

Köşeli:
Köşeli:
Bütçeni çok aşıyorsa 4 adet ayak da işini görür

KS

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83

Önerim:
Alternatif:
Alternatif:

Köşeli:
Köşeli:

Bütçeni çok aşıyorsa 4 adet ayak da işini görür
hocam tavsiyeler için çok teşekkürler siz direkt bu işin müdavimi çıktınız yarın hepsini gözden geçirip kararımı vericem tekrardan teşekkür ediyorum

KS

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
bu kadar toplama usulü paylaşılmış ikeada ama ayaklar pahalı
160 cm tepe tepe kullanın :D
hocam demin hesaplamaları yaptım etimi butumu her şeyimi dikkate aldım sonra dedim ki bre kardeşim git 1kya ceramical al kalan 2 k bütçe ile de biraz tavuk ye kırmızı et ye sağlığın yerine gelsin ve an itibariyle siparişi vermiş bulunmaktayım yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum <3

Cem Kaynar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
arkadaşlar kullandığım masanın titremesinden dolayı deliren bir insanım 3k civarı bir bütçe var UZUNLUK 140 GENİŞLİK EN AZ 60 CM OLACAK ŞEKİLDE BİR Masa tavsiyesi yaparsanız çok mutlu olurum hiçbir şekilde çekmece istemiyorum şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

NOT!!! 24 inch 2 tane monitör ve kasa masanın üstünde duracak
Hocam size şöyle bir masa lazım.Marwooddu markası

Ekli dosyalar

• 20200511_163844.jpg
    20200511_163844.jpg
    3.8 MB · Görüntüleme: 61
  • 20200511_163751.jpg
    20200511_163751.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 59

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri