Maus Takılma Donma

Bozox47

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Herkese merhaba, dostlar 3 ay önce itopyadan bloody r80 ghost maus satın aldım aldığımdan beri servis ile uğraşıyorum yardımcı olursanız sevinirim..

Konuya gelelim, ürün kablosuz ve kablolu driverlerini vs herseyini eksiksiz indirip kuruyorum herhangi bi hata görmüyorum ama üründe takılma donma var oyunda veya masaüstünde donuyor hareketsiz kalıyor, donanımla ilgili bi sorun mu bilmiyorum servis sorun yok diyor ama bende takilma donma yapıyor..

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
Herkese merhaba, dostlar 3 ay önce itopyadan bloody r80 ghost maus satın aldım aldığımdan beri servis ile uğraşıyorum yardımcı olursanız sevinirim..

Konuya gelelim, ürün kablosuz ve kablolu driverlerini vs herseyini eksiksiz indirip kuruyorum herhangi bi hata görmüyorum ama üründe takılma donma var oyunda veya masaüstünde donuyor hareketsiz kalıyor, donanımla ilgili bi sorun mu bilmiyorum servis sorun yok diyor ama bende takilma donma yapıyor..
Darboğaz yapıyor mu aynı sorun kuzenimde var mouse da sorun yok ama darboğaz dan dolayli

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
3 4 Farklı sistemde de mouseda aynı arıza var ve Yetkili servis bu duruma ne diyor ?

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
Garip olacak ama kullandığınız mouse pad veya masada bir sorun olabilir mi ?
Yada her zaman takılmıyor mu ? ara ara takılma oluyorsa servis bunu anlamamış olabilir. Tekrar gönderirken 3 4 pc de denendi aynı sorun devam ediyor olarak belirtebilirsin.

KS

Bozox47

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
3 4 Farklı sistemde de mouseda aynı arıza var ve Yetkili servis bu duruma ne diyor ?
Hepsinde test videosu çektim basbaya videolarda takilma vs göz önünde servis sorunsuz diyor değişim yaptılar gene aynı durum devam ediyor aldığımdan beri kargolara maus parasini verdim.

Garip olacak ama kullandığınız mouse pad veya masada bir sorun olabilir mi ?
Yada her zaman takılmıyor mu ? ara ara takılma oluyorsa servis bunu anlamamış olabilir. Tekrar gönderirken 3 4 pc de denendi aynı sorun devam ediyor olarak belirtebilirsin.
Diger mauslarda sorun yok, sadece sorun bu mausta var 3 tane maus pad sistem değiştim aklıma gelen şeyleri yaptım son çare yardım aramak oldu.

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
Anladım garip bir durum. Bu mousedan önce kullandığın ve sorun yaşamadığın bir mouse var mıydı ?

USB portlarını değiştirerek test etmişsindir diye tahmin ediyorum.

KS

Bozox47

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
U
Anladım garip bir durum. Bu mousedan önce kullandığın ve sorun yaşamadığın bir mouse var mıydı ?

USB portlarını değiştirerek test etmişsindir diye tahmin ediyorum.
2014den beri v7ma kablolu modelini kullanıyorum evde 10 adetten fazla v7 var bi kere değişiklik olsun diye kablosuz alayim dedim bu sorundan dolayı kullanamadim, usb portlarini birak sistem degistirdim o kadar uğraştım sonuca varamadim, donanimsal olabilir diye bilgili olacak biri olur diye soru açtım 😂

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
Hocam bence sorun parazitden kaynaklı o halde. Kabloda ve veya alıcıda yükske ihtimalle parazit giderici yok. Tek suçlu o gibi geldi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri