Yardım Mavi Ekranların Bitmemesi

mustafasinirli60

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bilgisayar 2 aylık vatandan almıştım windows vb. ben kurdum.Ama kablolama kötü ekran kartının kablosu karta değiyor bazı kablolar üstte sarkmış boşta ne ise ilk ay hiç hata almadım ama ilerleyen günlerde hatalar üst üste geldi bende bir arkadaşın tavsiyesi üzerine windows bozulmuş format at düzelir demişti bende attım sonra 1 hafta sorunsuz kullandım sonra tekrardan mavi ekran yemeye başladım art arda geliyor hiçbir şey yapmanıza izin vermiyor windows gelince 30dk fln açık kalıyor sonra tekrardan,bende OCCT indirdim stability testde hiçbir şeyde sıkıntı yoktu sonra cpu benchmark test yaptım üç adet uyarı verdi 1 threads ve 12 threads de sorun olduğu yazıyordu bende ikna olmadım 3Dmark indirdim test girince 5 sn sonra pc kendini kitliyor klavye falan gidiyor psudan kapatmak zorunda kalıyorsun.Garantiye göndericem sorunun işlemcide olduğunu düşünüyorum sizce ne olabilir ?

Hasan_1978

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam windowsu kurduktan sonra bois ayarlarını yaptın mı.İşlemci soketlerinde de sorun olabilir yada kabloların karmaşık olduğundan kablolar kısa devre yapıyordur.Bir de ürünün linkini atabilirsin,

KS

mustafasinirli60

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam windowsu kurduktan sonra bois ayarlarını yaptın mı.İşlemci soketlerinde de sorun olabilir yada kabloların karmaşık olduğundan kablolar kısa devre yapıyordur.Bir de ürünün linkini atabilirsin,
Biostan xmp yi açtım,windows uefi mod,tpm açtım o kadar başka ne ayarı yapılabilir.

aldığım pc bu fiyatın öyle olduğuna bakma.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri