Öneri Mavi̇ Işık Korumalı Gözlükler İşe Yarıyor Mu Önerilerinizi Alabilir Mi̇yi̇m ?

TÜRKÜN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba i-block b-block tarzı mavi ışık filtreli gözlükler varmış.Gün içinde sürekli ekrana baktığımızdan sorunlar oluyor.Kullanan var mı bu gözlükleri tavsiyeleriniz nedir bide sarı filtreli olan moov markasıda varmış önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Merhaba i-block b-block tarzı mavi ışık filtreli gözlükler varmış.Gün içinde sürekli ekrana baktığımızdan sorunlar oluyor.Kullanan var mı bu gözlükleri tavsiyeleriniz nedir bide sarı filtreli olan moov markasıda varmış önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
Hocam numaralı gözlük yani sürekli takıyorsanız hayat sarı oluyor. Sadece ekran içinse alınabilir

KS

TÜRKÜN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam numaralı gözlük yani sürekli takıyorsanız hayat sarı oluyor. Sadece ekran içinse alınabilir
hocam numaralı varda kullanmıyorum uzak gözlüğü olduğu için burda demek istedğim gerçekten mavi ışığa karşı işe yarıyor mu sarı filtresiz olanlarda varmış

pc başında kullanılmıycaksa önermem
pc başında ekran yoruyor hocam batma seyirme gibi sorunlar oluyor bir müddet sonra

hangilerini tavsiye edersnz

Windį

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Benim 0.50 miyopum alırken gozlugume filtre koydurmustum telefondaki gece filtresi kadar sararmiyor etraf sadece biraz ama hafif bı iyi geliyor

KS

TÜRKÜN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Benim 0.50 miyopum alırken gozlugume filtre koydurmustum telefondaki gece filtresi kadar sararmiyor etraf sadece biraz ama hafif bı iyi geliyor
anladım teşekrlr anak numaralıyı pek kullanmıyorum o yüzden pc başında kullanım için düşnyrm

Retron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam sürekli bilgisayar ile uğraşıyorsan mavi ışık engelleyen gözlüklerini tercih edebilirsin.

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
arkadaşlar benm sağ 0.5 hipermetro sol 3 hipermetro 2.5 astgmat öneriniz var mıdır ? sadece pc için

Retron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam kaliteli bir ürün arıyorsan Atasunun gözlük modellerine bakabilirsin numaralı gözüklere mavi ışık engelleyen filtre takıyorlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri