Max 3 Bin TL Ye Belirttigim Cercevede Öneri

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
İyi forumlar.max 3 bin tl civarinda bi klavye ariyorum.Aradigim ozellikler.
>Red switch (veya benzeri),Linear olmali çunku fps oynuyorum.,%60 olmasin kucuk istiyorum ama yon tuslari da olmali % 75 olabilir.Bu ölçutlerde buldugunuz guzel bi klavye var mi dedigim gibi cogunluklu fps oynuyorum beni geri koymayack bi klavyr ariyorum.Ben Ajaz AK820 pro buldum bu güzel midir ? Oyun oynamak icin uygun mu?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,166
İyi forumlar.max 3 bin tl civarinda bi klavye ariyorum.Aradigim ozellikler.
>Red switch (veya benzeri),Linear olmali çunku fps oynuyorum.,%60 olmasin kucuk istiyorum ama yon tuslari da olmali % 75 olabilir.Bu ölçutlerde buldugunuz guzel bi klavye var mi dedigim gibi cogunluklu fps oynuyorum beni geri koymayack bi klavyr ariyorum.Ben Ajaz AK820 pro buldum bu güzel midir ? Oyun oynamak icin uygun mu?
Fiyatı ak820pro ya yakınken F75 de bakabilirsiniz
Veya indirim bitmeden TH80SE de güzel üründür

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,982

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,166

daha mantıklı
ak820pro olanı bunlar daha pahalıya veriyorlar ya, ak820pro alınacaksa epomakerden bakar
F75 de stabilizerler daha iyi modlandığından bir tık daha tok ses verdiğini söylüyorlar ve rgb daha canlıymış. O yüzden fiyat yakın diye onuda baktım arkadaş inceler diye. TH80SE de stok seste baya hoş

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Zaten araştırdıgıma gore ajaz ak820 linear bir klavye ve fps için en uygun bu switch türü oluyor evet aslında manyetik klavye çok istiyorum ama çok uçuk fıyatlar sızın bıldıgınız manyetık klavye var mı acaba max 3k ya ya da 3k civarına ajaz alternatifi bi klavye

Fiyatı ak820pro ya yakınken F75 de bakabilirsiniz
Veya indirim bitmeden TH80SE de güzel üründür
aliexpressden bı sey almaya bıraz korkuyorum bılgı verır mısınız arkadaşımın aldıgı bı urun gumrukte kalmıştı evıne gelmedı ve vergı olayları nasıl olur ?

ak820pro olanı bunlar daha pahalıya veriyorlar ya, ak820pro alınacaksa epomakerden bakar
F75 de stabilizerler daha iyi modlandığından bir tık daha tok ses verdiğini söylüyorlar ve rgb daha canlıymış. O yüzden fiyat yakın diye onuda baktım arkadaş inceler diye. TH80SE de stok seste baya hoş
çok teşekkür ederim ben tok ses seviyorum
ben burdan buldum bu fiyat iyi midir trden gelıyor burda

Moderatörün son düzenlenenleri:

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,166
Zaten araştırdıgıma gore ajaz ak820 linear bir klavye ve fps için en uygun bu switch türü oluyor evet aslında manyetik klavye çok istiyorum ama çok uçuk fıyatlar sızın bıldıgınız manyetık klavye var mı acaba max 3k ya ya da 3k civarına ajaz alternatifi bi klavye

aliexpressden bı sey almaya bıraz korkuyorum bılgı verır mısınız arkadaşımın aldıgı bı urun gumrukte kalmıştı evıne gelmedı ve vergı olayları nasıl olur ?

çok teşekkür ederim ben tok ses seviyorum
ben burdan buldum bu fiyat iyi midir trden gelıyor burda
Satıcıyı bilmiyorum Amazondaki fakat ekstra para vermezdim herhalde. Gümrükte ürün kalması için ya 150 euro üstü olması lazım ya da 1 ay içerisinde 5 den fazla ürün alması lazım, vergi sepette ödeniyor.

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,166
tri mode olmayan ak820 düz olan ak820 pro daha mantıklı değil mi neden ak 3 mode olmayan daha mantıklı
Daha ucuz olduğundan onu tercih etmenizi söylemiş olabilir hocamız fakat kablosuz vs kullanmak istiyorsanız pro olan modeli tercih edebilirsiniz. Yukarıda Epomaker satıcılı linki bırakmıştım zaten.

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Daha ucuz olduğundan onu tercih etmenizi söylemiş olabilir hocamız fakat kablosuz vs kullanmak istiyorsanız pro olan modeli tercih edebilirsiniz. Yukarıda Epomaker satıcılı linki bırakmıştım zaten.
evet olabilir fakat bence 3 modlu kullanılması ve pro da ekran olması benım için o farka değer .Bi kaç video baktım orada aula da kullanılan north facing switclerin olmaması gerektiğine değinmişler ve yazılım berbat deniliyor siz ne dusunuyorsunuz?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,166
evet olabilir fakat bence 3 modlu kullanılması ve pro da ekran olması benım için o farka değer .Bi kaç video baktım orada aula da kullanılan north facing switclerin olmaması gerektiğine değinmişler ve yazılım berbat deniliyor siz ne dusunuyorsunuz?
Yazılım konusunda pek hoş değil, north facing led kişiye bağlı. Bizim arkadaş south facing led almam diyordu mesela.

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Yazılım konusunda pek hoş değil, north facing led kişiye bağlı. Bizim arkadaş south facing led almam diyordu mesela.
switch north facingmiş ve keycap cherry mx olduğu için sorun çıkabiliyor diyor inceleyen adam.

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
O videoyu biliyorum sanırım bugün falan yayınlandı da o biraz kişiye bağlı, ben sorun yaşamazdım şahsen.
nasıl bi sorun oluyor onu tam anlamadım siz biliyosanız anlatır mısınız keycapin boyu kısa olması mı etkiliyor ?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,166
nasıl bi sorun oluyor onu tam anlamadım siz biliyosanız anlatır mısınız keycapin boyu kısa olması mı etkiliyor ?
Keycaps profili ışığın gelmesini engelliyor sanırım, tuşları göremiyorsunuz veya rgb güzel gözükmüyor demek istiyor anladığım kadarıyla

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Keycaps profili ışığın gelmesini engelliyor sanırım, tuşları göremiyorsunuz veya rgb güzel gözükmüyor demek istiyor anladığım kadarıyla
eğer sorun oysa benım ıcın hiçbir sorun değil bu ama baktıgımda sanırım başka bi sorun bu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri