MDF Masa Yaptırma

OrhunYasar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar, özel MDF bilgisayar masası yaptırmayı düşünüyorum. İşi bilen ya da yakın geçmişte yaptırmış olanlar ne kadara yaptırdıklarını ve atacağım fotoğraftaki gibi bir masanın ne kadara yapılabileceğini yazarsanız sevinirim.

Not: 3.000 TL bütçe ile tabla genişliği uyan, hazır MDF masa var ise atabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    56 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Dostum malzemeleri ben sana atayım ikea üzerinden kendin yap direk olur mu? Böyle daha kolay olur.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
İkea içini karton doldurduğu için tercih etmemiştim. Full MDF yapabiliyorsak değerlendirebilirim.
yok ya bu laminat çok iyi bir tabla ben bunun 2.5m ilk alıp kesip L masa yapacağım yanında kesilen yerleri kapatmak için o renkte bantta gönderiyorlar tercih et derim ayak olarakta çekmeceli ayak var ya da demir ayak bulabilirsin laminat sağlam malzemedir bu tezgah olarak geçiyor ama yayıncılar masa olarak kullanıyor

KS

OrhunYasar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
yok ya bu laminat çok iyi bir tabla ben bunun 2.5m ilk alıp kesip L masa yapacağım yanında kesilen yerleri kapatmak için o renkte bantta gönderiyorlar tercih et derim ayak olarakta çekmeceli ayak var ya da demir ayak bulabilirsin laminat sağlam malzemedir bu tezgah olarak geçiyor ama yayıncılar masa olarak kullanıyor
Ayakları nasıl olacak peki pek anlamadım

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
videoda gözüken şekil birşey çıkıyor ortaya

bunlar çekmeceler 3k yı az birşey geçiyor ama adam akıllı kaliteli uzun süre götürsün diyorsan en iyisi bu f/p olarak hazır olsa 6-7k aşağıdan alamazsın

eğer yok ben demir ayak istiyorum L masa yapmayacağım dersen

Son düzenleme:
KS

OrhunYasar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
videoda gözüken şekil birşey çıkıyor ortaya

bunlar çekmeceler 3k yı az birşey geçiyor ama adam akıllı kaliteli uzun süre götürsün diyorsan en iyisi bu f/p olarak hazır olsa 6-7k aşağıdan alamazsın

eğer yok ben demir ayak istiyorum L masa yapmayacağım dersen
L yapmayacağım düz olacak fakat attığınız metal ayağın yorumlara baktığım zaman çoğu kişi yere düzgün basmadığını söylemiş bu sallantıya neden olmaz mı? Başka ayak önerilerine açığım.

KS

OrhunYasar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam yerinizde olsam gidip bunu alırdım direkt işi çözerdim verdiğiniz ölçüler aşağı yukarı tutuyor hem daha az maliyetli olur bende almayı düşünüyorum 1-2 hafta içerisinde.

Hocam buna baktımda malzemesi suntaymış ne kadar götürür bilemedim, birde kargo firmasına baktığım zaman 160 CM Beyaz ve Sakramento dışındakiler hepsijet ile gönderilirken, bu ikisi süratkargo ile gönderiliyor onu anlamadım. Ürün yorumlarınıda biraz okuduğumda sağına soluna birşey koymazsanız sallantı yapıyor diyor açıkçası. Ayrıyeten son zamanlardaki çoğu yorum kargonun hasarlı geldiği yada montaj yerlerinin açılmadığı yönünde yapılmış buda beni biraz geri itti. Birde kargoyu teslim tarihinin çok ilerisi bir tarihte teslim ediyorlarmış, bazılarına ise teslim edildi denmesine rağmen gönderilmemiş diye gördüm.

Ek olarak şuanda sahip olduğum masa 12 yıllık bir masa fakat sağlamlık konusunda üstüne tanımam. Üstüne oturup tepinsen dahi tık demiyor masa hiç sallantısı yok fakat eski olduğu için küçük gelmeye başladı artık.

Son düzenleme:

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
L yapmayacağım düz olacak fakat attığınız metal ayağın yorumlara baktığım zaman çoğu kişi yere düzgün basmadığını söylemiş bu sallantıya neden olmaz mı? Başka ayak önerilerine açığım.
dostum metal ayağı fikrin oluşsun diye attım bin tane seçenek var o metal ayaklardan tekli olsun böyle olsun sana en uygun olanı bakabilirsin

bclk53

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
Hocam yerinizde olsam gidip bunu alırdım direkt işi çözerdim verdiğiniz ölçüler aşağı yukarı tutuyor hem daha az maliyetli olur bende almayı düşünüyorum 1-2 hafta içerisinde.

hocam merhaba attığınız masanın fiyatı 1300tl olmuş bu fiyatı hak ediyor mu acaba takip ediyorsunuz siz ben de almayı düşünüyorum da

_PhantoM_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
64
hocam merhaba attığınız masanın fiyatı 1300tl olmuş bu fiyatı hak ediyor mu acaba takip ediyorsunuz siz ben de almayı düşünüyorum da
Yanıtınızı şimdi gördüm ben satın aldım memnunum ama kurulum sırasında profile tıpaları yanlış takmamaya dikkat edin aksi takdirde çıkarmanız zor olabilir kurulum için gerekli tüm ekipmanlar paketin içerisinden çıkıyor.

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35

_PhantoM_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
64
Aynı ürün trendyol da 949 tl idi diye hatırlıyorum bi oraya da bakmanızda fayda var.

Kontrol ettim bahsettiğim ürün 60 x 140. 20 cm uzunluk farkı var. https://www.trendyol.com/ceramical/...cm-p-99925605?boutiqueId=61&merchantId=227716
Evet bütün siteleri tek tek gezdim ve bu ölçüde en uygun fiyatı olanı ve en sağlam satıcı olanını buldum ayrıca benim aldığım beyaz renkli hala 1279TL.

Hocam buna baktımda malzemesi suntaymış ne kadar götürür bilemedim, birde kargo firmasına baktığım zaman 160 CM Beyaz ve Sakramento dışındakiler hepsijet ile gönderilirken, bu ikisi süratkargo ile gönderiliyor onu anlamadım. Ürün yorumlarınıda biraz okuduğumda sağına soluna birşey koymazsanız sallantı yapıyor diyor açıkçası. Ayrıyeten son zamanlardaki çoğu yorum kargonun hasarlı geldiği yada montaj yerlerinin açılmadığı yönünde yapılmış buda beni biraz geri itti. Birde kargoyu teslim tarihinin çok ilerisi bir tarihte teslim ediyorlarmış, bazılarına ise teslim edildi denmesine rağmen gönderilmemiş diye gördüm.

Ek olarak şuanda sahip olduğum masa 12 yıllık bir masa fakat sağlamlık konusunda üstüne tanımam. Üstüne oturup tepinsen dahi tık demiyor masa hiç sallantısı yok fakat eski olduğu için küçük gelmeye başladı artık.
Bu yazdığınız sorunların hiçbiri bende olmadı şuan üstünde iki monitör ve birde kasa var sallanma vs. yok.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri