Fiyat/Performans Mekanik Klavye Önerisi

gece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar max 2bin tl red swich mekanik klavye önerisi yapabilir misiniz mümkünse argb yada rgb olsun

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
70

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
aliexpressten almayı düşünenler için 22 sinde verdiğim sipariş istanbul da gümrük işlemleri dün bitmiş buğün il dışı aktarmada. teslimat temmuz 8 gözüküyor ama o 1 ay erken gelecek muhtemelen. istanbulda olanlar daha şanslı tabi önce ege bölge izmir oradan bodrum aktarma olacak benimki haftaya kalabilir.
Ege hocamı dinleyip 820 pro aldım bakalım

1716897037968.png

KS

gece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,168
tok sesi çok hoşuma gitti klavyenin ama benim klavyem bozuk. yani açil almam gerekiyor. yurtdışından geliyor sanırım bu klavye
Klavye full+full hiç mi çalışmıyor ? İdare edersen 1 hafta ile 2 hafta arası eline ulaşır. Veya ucuz yollu bir şey alıp idare edersin, veya bir tanıdığın varsa ödünç falan alabilirsin bir şey.

KS

gece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Klavye full+full hiç mi çalışmıyor ? İdare edersen 1 hafta ile 2 hafta arası eline ulaşır. Veya ucuz yollu bir şey alıp idare edersin, veya bir tanıdığın varsa ödünç falan alabilirsin bir şey.
ne bi tanıdığım var ne de idare edebilirim. klavyem de gerçekten bozuk :/

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
ne bi tanıdığım var ne de idare edebilirim. klavyem de gerçekten bozuk :/
internet cafe ya da böyle pc tamircisi filan varsa onlarda olabilir eski dandik klavyelerden ucuz yollu edinirsin.

ben de bir tanıdıktan aldım valla şöyle bir şey kullanıyorum :)

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,168
ll

klavye teslim edildi ilk izlenim ağır kaliteli duruyor tuş sesi takır takır böyle rahatsız edici değil. tam istediğim gibi soft. 22 si sipariş vermiştim bugün teslim edildi. istanbul dışı olmam ve tam hafta sonunun araya girmesi 3 gün erteledi. cuma bodrum'daydı aslında. sitede temmuz 8 di teslim tarihi. gözünüz korkmasın ondan.

oyunda denemedim ama genel kulllanım olarak beğendim. ege hocama da tşk öneri için.

ll

klavye teslim edildi ilk izlenim ağır kaliteli duruyor tuş sesi takır takır böyle rahatsız edici değil. tam istediğim gibi soft. 22 si sipariş vermiştim bugün teslim edildi. istanbul dışı olmam ve tam hafta sonunun araya girmesi 3 gün erteledi. cuma bodrum'daydı aslında. sitede temmuz 8 di teslim tarihi. gözünüz korkmasın ondan.

oyunda denemedim ama genel kulllanım olarak beğendim. ege hocama da tşk öneri için.
Rica ederim, hayırlı olsun.

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
aliexpressten almayı düşünenler için 22 sinde verdiğim sipariş istanbul da gümrük işlemleri dün bitmiş buğün il dışı aktarmada. teslimat temmuz 8 gözüküyor ama o 1 ay erken gelecek muhtemelen. istanbulda olanlar daha şanslı tabi önce ege bölge izmir oradan bodrum aktarma olacak benimki haftaya kalabilir.
Ege hocamı dinleyip 820 pro aldım bakalım

Ekli dosyayı görüntüle 34921
ll

sağol tekrar. bi monitör kaldı geriye

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri