Menzil Genişletici Önerisi!

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Merhabalar,

Fiyat Maksimum 1000TL bu ikisi arasında menzil, port girişi(gigabit destegi), 4×4 MU-MIMO – 4 kat daha hızlı performansla birden çok cihaza eşzamanlı veri transferi gibi gibi özellikleri var ileriye yönelik yatırım olarak düşünürsek bir sefer verip bir kaç yıl kullanmalık almak mantıklı olur mu ?

Alternatiflere açığım.

1-

2-

3-

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
RE650 modelinin performansı iyidir. Denemişliğim var ama diğerleri için net olarak fikrim yok. O ürün tercih edilebilir. Ben alaternatif bakacağım size.

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Şu nedenle de bakıyorum aslında, router almasam bunu alsam ve kablonun girişi olsa onu laptoba veya bilgisayara baglarsam diyerek düşünüyorum o yüzden port girişlilere bakıyordum, dediğim gibi ileriye yönelik diyerek bakmıştım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Aslında fiyatı iyiymiş. TP-Link markasının bir alt markasıdır bu marka ve F/P oranı başarılıdır. 3 adet olması evinizdeki 3 oda için iyi bir deneyim sağlayacaktır. MU-MIMO vb. pek çok teknolojiyi destekliyor. Kendi Site Bağlantısı :

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Bunun yanında CAT5/6/7/8 hangisini alayım yine ileriye yönelik önerilere açığım, laptoba veya masaüstüne baglamak için arıyorum

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Bu deco e4 modeme kablo ile baglamadan sinyali genisletmek icin kullanabiliyor muyuz?

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Tesekkur ederim, suan disaridayim inceleyecegim eve gittigim zaman

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Keenetic hero dsl de de wifi genisletici varmis, telegram grubuna girdim orada bu ozelligin var oldugunu soyledi , iss degistirecektim ama taahhut varmis daha o yuzden hero dsl alip bunu hem genisletici olarak kullansam sonra duruma gore router veya ana modem olarakda kullanabilirim sence bu düşünce nasil ? , 650 veya deco alacagim bu dusunce olmazsa

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Keenetic hero dsl de de wifi genisletici varmis, telegram grubuna girdim orada bu ozelligin var oldugunu soyledi , iss degistirecektim ama taahhut varmis daha o yuzden hero dsl alip bunu hem genisletici olarak kullansam sonra duruma gore router veya ana modem olarakda kullanabilirim sence bu düşünce nasil ? , 650 veya deco alacagim bu dusunce olmazsa
DECO ve 650 ürününde oda oda ağı ürün bazlı genişletebilirsiniz. Ancak HERO DSL ile tek bir ürün üzerinden ağı dağıtacaksanız kapsama alanı aynı olmaz ama ürün kaliteli ve özellikleri iyi bir üründür. 2 yöntemde işe yarar.

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
DECO ve 650 ürününde oda oda ağı ürün bazlı genişletebilirsiniz. Ancak HERO DSL ile tek bir ürün üzerinden ağı dağıtacaksanız kapsama alanı aynı olmaz ama ürün kaliteli ve özellikleri iyi bir üründür. 2 yöntemde işe yarar.
Peki benim yerim de olsaydiniz napardiniz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Ben standart ama özellikleri düşük seviyede olmayan bir modem + DECO veya 650 ürünleri gibi menzil genişleticiler kullanırdım.

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
re650 alacağım bütün odalarda işime yaramazsa fazla iade edip deco e4 alırım artık duruma göre bakalım, düşünce ve önerileriniz için teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri