Yardım Metin2 Virtualbox Kasma Sorunu Yardım

brkndgn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar şimdi bi sorum var oynadığım pvpde 2 den fazla client acılamıyor. Ben de sanal bilgisayarla yapayım dedim. Normalde 3070 rtx ekran kartım ryzen5 5600x de işlemcim var. 2 taneyi kendi bilgisayarımdan actıgımda hiçbir sorun cıkmıyor. 5 10 açsam gider gibi ama sanal bilgisayardan metin2 ye bir tane actıgımda bile kasma yapıyor 2.yi oynayamıyorum. Bilgisayarıma sanal disk yerleştirip bir şeyleri yükledim. 8 gb ram 4 tane de çekirdek verdim. Ama neden olmadığını anlayamadım yardımcı olabilir misiniz?

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
86
Sanal makinede permorfamans alamamanız son derece normal.

Pvp, Client konusunda pek bilgim yok, client server mi oluyor?
Genel anlamda şunları söyleyebilirim:
Sanal sistemlere daha çok güç ayaırsanız bile sizin ana makinedeki (asıl sistem) performansı veremeyecektir.

EER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Arkadaşlar şimdi bi sorum var oynadığım pvpde 2 den fazla client acılamıyor. Ben de sanal bilgisayarla yapayım dedim. Normalde 3070 rtx ekran kartım ryzen5 5600x de işlemcim var. 2 taneyi kendi bilgisayarımdan actıgımda hiçbir sorun cıkmıyor. 5 10 açsam gider gibi ama sanal bilgisayardan metin2 ye bir tane actıgımda bile kasma yapıyor 2.yi oynayamıyorum. Bilgisayarıma sanal disk yerleştirip bir şeyleri yükledim. 8 gb ram 4 tane de çekirdek verdim. Ama neden olmadığını anlayamadım yardımcı olabilir misiniz?
hangi p sunucu oynuyorsun

Sanal makinede permorfamans alamamanız son derece normal.

Pvp, Client konusunda pek bilgim yok, client server mi oluyor?
Genel anlamda şunları söyleyebilirim:
Sanal sistemlere daha çok güç ayaırsanız bile sizin ana makinedeki (asıl sistem) performansı veremeyecektir.
yok kanka p ler onu engellemek için farklı cod yazıyorlar tr cılgınlar gıbı calısıyor :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri